آماده سازی محیط شهری برای استقبال از نوروز ۹۷

شهردار نازک علیاء اعلام کرد: عملیات آماده سازی محیط شهری برای استقبال از سال نو و مسافران نوروزی با تمام توان در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک  : علی پاشاپور  شهردار نازک  گفت: همزمان با فرارسیدن سال نو و با توجه به ورود مهمانان و مسافران نوروزی، عملیات بهسازی، زیباسازی و آماده سازی مبلمان و فضای شهری جهت استقبال از نوروز و مسافران نوروزی با تلاش و زحمات شبانه روزی پرسنل شهرداری در حال اجرا می باشد.
شهردار نازک  با اشاره به اینکه جشن نوروز فرصت طلایی و بسیار ارزشمند برای جذب مسافران نوروزی و توسعه گردشگری شهری است، اظهار کرد: تمام توان و نیروی خود را برای نمایش چهره متفاوتی از شهر نازک  در نوروز ۹۷ به کار گرفته ایم.
پاشاپور افزود: اقدامات فراوانی توسط شهرداری به منظور ارائه چهره متفاوت از شهر اجرا شده است که در بخش فضای سبز شهری با درخت  کاری میادین اصلی، بلوار ورودی ، پارک جنگلی و هرس درختان بلوار اصلی سعی کردیم فضای سبز شادابی را جهت استفاده مردم و میهمانان فراهم کنیم.
شهردار نازک  گفت: در حوزه خدمات شهری و زیبا سازی نیز شهرداری با نورپردازی، نصب تندیس آنا در میدان شهر ، رنگ آمیزی  سرعت گیر های سطح شهر ، تامین نور پارک جنگلی ، نصب سطل های زباله، بهسازی و راه اندازی آب نماها آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی می باشد.
مهندس پاشاپور  با بیان اینکه شهرداری وظایف مهمی در آماده سازی مطلوب سطح شهر قبل از نوروز و همچنین در ایام نوروز برعهده دارد که اجرای مناسب این اقدامات و فعالیت ها می تواند باعث معرفی بهتر شهر نازک علیاء به مسافران نوروزی باشد.
وی ابراز امیدواری کرد: با ارائه خدمات مناسب و مطلوب بتوانیم موجبات رضایتمندی بیش از پیش مردم و مسافران نوروزی را فراهم نماییم تا با خاطری آسوده در این شهر  اقامت  داشته باشند و با خاطری خوش شهر ما را ترک کنند.

 

  نظرات