انتشار پیام شهردار نازک علیاء به مناسبت نوروز ۹۹

پیام شهردار نازک علیاء به مناسبت نوروز ۹۹ منتشر شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ، شهردار در پیامی با تبریک فرارسیدن سال ۹۹ به همه مردم، تأکید کرد: با تلاش همگانی در بهار امسال عید سلامتی مردم را جشن خواهیم گرفت.

علی پاشاپور گفت: در آغاز بیش از هرچیز برای شما آرزوی سلامتی دارم، تا مبادا وضعیت موجود به دلیل شیوع بیماری کرونا، شیرینی حلول سال نو را خدایی ناکرده تلخ کند.
پاشاپور افزود: سالی که گذشت سرباز جان برکف وطن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم، ولی در پی این فقدان جانسوز، شاهد نقش‌آفرینی مردم در حمایت همه جانبه از آرمان‌های انقلاب اسلامی و این قهرمان ملی بودیم.
وی ادامه داد: سال گذشته پر از اتفاقات تلخ و شیرینی بود که مانند یک آزمون، مدیران، مسئولان و مردم را مورد سنجش قرار داد و حقیقتا مردم صبور ایران همچون همیشه، سربلند از هر آزمونی بیرون می‌آیند.
شهردار نازک علیاء گفت: در این هیاهو، اما کادر درمانی و پرسنل بهداشت و درمان، سردمداران اصلی در تعالی انسانیت هستند.
پاشاپور تأکید کرد: ایشان که با ایثار و فداکاری در جهت حراست از جان مردم، هیچ دریغی ندارند و از هیچ کوششی فروگذار نمی‌ کنند.
پاشاپور افزود: کادر درمانی امروز بیش از هر زمانی دیگری نیازمند توجه ما به مباحث پیشگرانه دارند. بر خود واجب می-‌دانم پیام این قشر تلاشگر را به گوش مردم برسانم: «با ماندن در خانه از گسترش بیماری کرونا جلوگیری کنیم».
شهردار نازک علیاء اضافه کرد: ما نیز در بدنه دولت و مدیریت شهر، تمام تلاش خود را جهت حمایت از مردم و سلامتی عمومی به کار خواهیم بست. به این امید که با وزیدن نسیم بهار و نور امید، سلامتی و بهروزی بر جان همگان بتابد و از این بحران نیز با سربلندی عبور کنیم.
وی از مردم شریف و مدیران خواست: که با جدی گرفتن این شرایط کوشا باشند و در جهت حفظ سلامت عمومی و حمایت از کادر درمان نهایت تلاش را به کار ببندند. قطعاً به زودی در بهار، «عید سلامتی» را جشن خواهیم گرفت.

  نظرات