برگزاری جلسه مشترک مدیریت محترم امور آب پلدشت و شورای اسلامی و شهرداری نازک با ساکنین حریم مسیل داخل محدوده شهری نازک

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک ، پیرو پیگیریهای مکرر شهرداری برای رفع نقاط خطر آفرین مسیل داخل محدوده شهری مدیریت امور آب شهرستان پلدشت اقدام به لایروبی و احداث دایک حفاظتی در طول مسیل نموده است.به منظور هماهنگی این امر طبق دعوت انجام شده روز پنجشنبه جلسه ای با حضور اعضای محترم شورای شهر  کارشناس محترم آمور آب شهرستان پلدشت و ساکنین محترم حریم مسیل در محل سالن اجتماعات شهرداری نازک برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا اقای اصغری ریاست محترم شورای شهر ضمن تقدیر و تشکر از حضور حاضران در جلسه و تشکر از مدیریت محترم امور آب اعلام نمودند :به دلیل واقع شدن مسیال در داخل محدوده شهری و برای رفاه حال شهروندان محترم مجموعه شورای شهر و شهرداری آماده هرگونه همکاری با مدیریت محترم امور آب می باشند.

سپس جناب آقای مهندس سلیمانی با تبیین لزوم آزادسازی بستر و حریم مسیل به جهت جلوگیری از هرگونه خطرات احتمالی ناشی از سیل بر اهتمام امور آب نسبت به این امر تاکید کردند.سپس مدعوین محترم هرکدام نکته نظرات خود را در این خصوص ارائه نمودند.

در پایان جلسه حاضرین در جلسه موافت ضمنی خود را با مشخص شدن بستر و حریم مسیل طبق نقشه های مصوب و موجود سال ۱۳۴۷ اعلام نمودند.

 

 

  نظرات