تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه

هفته قوه قضائیه تکریم خادمانی است که نقش مهمی در پاسداری از اصول، کرامت نفس، دفاع از مظلومان و حقوق حقه همه آحاد ملت ایفا کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، شهردار نازک  در پیامی فرارسیدن سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲تن از یاوران صدیق امام راحل(ره) و هفته قوه قضائیه را گرامی داشت و فرارسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

مهندس علی پاشاپور در پیام خود افزوده است: بی گمان خاطره ۷تیر۱۳۶۰ یکی از غم‌بارترین و حزن انگیزترین وقایع ایران اسلامی است که هیچگاه از اذهان ملت شریف مان پاک نخواهد شد.

وی افزود: ثبت و نامگذاری یکم تا هفتم تیر به عنوان هفته قوه قضائیه به یاد معمار اصلی قانون اساسی و نخستین رئیس قوه قضاییه پس از پیروزی انقلاب اسلامی روایت تکریم خادمانی است که با احیای حقوق مردم، نقشی بی بدیل در پاسداری از اصول، کرامت نفس، دفاع از مظلومان و حقوق حقه همه آحاد ملت ایفا کرده‌اند.

شهردار نازک گفت: بی‌گمان امنیت پایدار و نظم برقرار مرهون زحمات بی شمار و سخت‌کوشی بی امان مسئولان و بخش‌های مختلف دستگاه قضائی کشور است که در عرصه عمل، عدل و داد را محقق کرده‌اند.

پاشاپورافزود: کشور ما به خود وقایع تلخ بیشماری دیده است که کوردلانه نخبگان، دانشمندان و سرمایه‌های انسانی‌مان را به خون غلطانده و ملتمان را به سوگ نشانده، اما خون‌های پاک شهیدانمان و آه جانسوز خانواده‌های بزرگوارشان موجب افزونی بصیرت ملت شهیدپرور و قوام انقلاب، ثبات آرمان‌ها و اهتزاز بیش از پیش پرچم جمهوری اسلامی ایران شده است.

وی گفت: با ادای احترام به ارواح بلند شهدای والامقام دستگاه قضا بخصوص شهیدان مظلوم هفت تیر و در رأس آنان آیت الله شهید دکتر بهشتی، تلاش‌های بی وقفه و انجام رسالت خطیر احقاق حق شهروندان را به همت دستگاه قضائی کشور به ویژه دستگاه قضائی شهرستان پلدشت  ارج می‌نهم و فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به کارکنان تلاشگر قوه قضائیه در شهرستان تبریک عرض می‌کنم.

شهردار نازک ، ابراز امیدواری کرد: در سال “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها” در سایه کرامت و لطف خورشید خراسان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و با تأسی از رهنمون‌های مقام معظم رهبری، گام‌های موثرتری در خدمت رسانی به ملت غیور و بصیر ایران اسلامی برداریم.

  نظرات