شهرداری نازک علياء

شهرداری نازک علياء

پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری نازک علياء

حماسه پرشور و باشکوه راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

کارکنان شهرداری نازک دو شادوش مردم ولایتمدار نازک در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک، بار دیگر در روز ۱۳ آبان سالروز ملّی مبارزه با استکبارجهانی، شهردار و پرسنل شهرداری و شورای اسلامی شهر نازک دوشادوش مردم غیور و ولایتمدارنازک با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل با آرمان های امام خمینی (ره ) و شهداء تجدید میثاق کردند .

با ز هم در این روز با شکوه مردم عزیز شهرمان نازک، با عزمی راسخ و با مشت های گره کرده با شعار مرگ بر آمریکا به جنگ استکبار و مستکبرین رفتند و برگ زرین دیگری را بر افتخار ات میهن عزیزمان ایران و شهرمان نازک افزودند .

در این بین پرسنل شهرداری نازک نیز با آماده سازی مسیر راهپیمایی با تمام توان در برگزاری هر چه با شکوه برگزار شدن راهپیمایی ۱۳ آبان کوشیدند و با مشت های گره کرده خود به راهپیمایان ۱۳ آبان نازک پیوستند و وحدت و  همدلی خود را به رخ جهانیان کشیدند .

 

  نظرات
پیشنهادات و انتقادات

پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید  

درباره شهر

درباره شهر

نازک علیا، مرکز بخش ارس از توابع شهرستان پلدشت استان آذربایجان غربی است. بر اساس سرشماری سال ۱۳95 جمعیت این شهر 2٫667 نفر وجه تسمیه نازک را می توان به نازیک (که اسم نانی مشهور است و امروزه هم گندم و نان تولیدی نازک در کل منطقه مشهور است) نسبت داد. پیشینه در این بخش آثار تاریخی بسیاری به جای مانده است که تاکنون مطالعاتی بر روی آنها انجام نشده است قابل ذکر می باشد که با توبه شواهد و آثار موجود می توان قدمت این منطقه قدیمی را بیش از ۱۰۰۰ سال دانست .همچنین این مکان تاریخی دوبار زندگی را تجربه نموده است یعنی اینکه این مکان در زمانهای خیلی قدیم وجوداشته و بر اثر مرور زمان خالی از سکنه شده و دوباره شکل زندگی به خود گرفته است . عمده شغل ساکنان نازک کشاورزی ودام داری و خدماتی و تجاری است. شهر نازک به دیار مزرعه های گندم مشهور هست و حال انتظار می رود با سیراب شدن زمین های کشاورزی دشت نازک از آب سد آغچای و اتمام طرح آبرسانی به همه دشت نازک  بیشتر ...