دعوت شهردار نازک علیاء از مردم برای حضور گسترده در انتخابات

شهردار نازک علیاء ،  از واجدان شرایط رأی دادن برای حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ،  متن پیام دعوت شهردار نازک علیاء از مردم در انتخابات به شرح ذیل است:

به نام خدا

“مردم باید آگاهانه پای صندوق‌های رأی بروند و انتخاب کنند. انتخابات جلوه بسیار زیبا و جذاب مشارکت عمومی است؛ مؤثرترین وسیله برای این است که هر فردی بتواند آرمان‌ها و خواست‌ها و مطلوبِ خود را در قالب اجرایی قرار دهد و آن را به تحقق نزدیک کند”. مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

انتخابات بعنوان مهمترین مؤلفه مردم سالاری دینی، از برجسته‌ترین دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در طول ۴۵ سال گذشته به صورت مستمر و بی وقفه مشارکت آحاد مردم در سرنوشت سیاسی کشور را به منصه ظهور در آورده و هر دوره مؤثرتر از گذشته، دشمنان را از همه دسیسه‌ها و خدعه هاشان ناامیدتر کرده است.

انتخابات همانا صحنه باشکوهی از تجلی آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی در تحقق نقش مردم در تعیین سرنوشت کشور و بزرگترین سرمایه نظام مقدس اسلامی است و بدون تردید حماسه‌ای که با حضور میلیونی مردم پای صندوق‌های رأی رقم می‌خورد، تضمین کننده اقتدار نظام اسلامی ایران در عرصه‌های ملی و بین المللی بوده، هست و خواهد بود.

در ادامه خلق این حماسه‌های بی نظیر، ملت ایران اسلامی روز جمعه یازدهم اسفندماه هم یکبار دیگر با حضور پرشور و با بصیرت خود در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، برگ زرینی بر صحیفه سراسر افتخار تاریخ انقلاب اسلامی می‌افزایند و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم پر گهر را بیش از پیش ناامید خواهند ساخت.

بی شک نمایندگان اصلحی که در سایه این حضور معنادار با شور و شعور مردم مبتنی بر معیار‌های مورد تأکید امامین انقلاب انتخاب شده و راهی مجلس شورای اسلامی می‌شوند، به پشتوانه رأی حداکثری مردم در تقنین و ریل گذاری امور دقتی مضاعف داشته و در حفظ و تداوم عزت، استقلال اقتصادی، اقتدار سیاسی و در یک کلام پیشرفت و بالندگی همه جانبه ایران اسلامی و تقویت سرمایه‌های اجتماعی کشور نقشی بسزاتر خواهند داشت.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش‌های دست اندرکاران برگزاری انتخابات در همه شقوق اعم از نظارت و اجرا و اعضای فعال در ستاد‌ها ، نامزد‌های انتخابات و هواداران آنان، رسانه‌ها، احزاب، گروه‌های سیاسی، مردم شهر نازک به ویژه جوانان این دیار که هر کدام در پرشورتر کردن فضای انتخاباتی شهر نقشی مهم ایفا نموده و می‌نمایند، از همه مردم شهر نازک علیاء دعوت می‌کنم با حضور گسترده و پرنشاط خویش، بر افتخارات این شهر بیفزایند تا شهر نازک علیاء همچون دوره‌های گذشته همچنان در بین شهرهای منطقه، پرچمدار و طلایه دار مشارکت باشد.

علی پاشاپور
شهردار نازک علیاء

 

  نظرات