سردار سلامي فرمانده كل سپاه پاسداران : حرف آخر را اول می گویم: انتقام می‌گیریم

سردار سلامی در مراسم تشییع پیکر مطهر سپبهد شهید سلامی با بیان اینکه عرض اخر را اول می گویم انتقام میگیریم سخت، محکم ، پشیمان‌کننده و قاطع می‌گیریم افزود: امروز در دیار کریمان شاهد طلوع دو خورشید روی زمین است.

وی گفت: ما در نبرد با آمریکا شهدای عزیزی تقدیم کرده ایم فرمانده شجاع وفادار و فداکار و بی نظیر سپاه اسلام که تاریخ بشریت همانند او را کمتر و یا اصلا ندیدند سردار قلب‌ها و دل‌ها و جهان اسلام ایران و اسلام حاج قاسم سلیمانی است.

فرمانده سپاه پاسدران اسلام با اشاره به یاد و خاطره فرمانده رشید رعنا و عاشورایی و ولایی عراقی ابومهدی المهندس اسوه حیا و نجات ووفاداری سرتیپ شهید باز هم از این دیار سرتیپ پاسدار شهید حسین پور جعفری ، پاسدار قهرمان شهید مظفری نیا و شهید دلاورمان هادی طارمی و پاسدار دیگر شهیدمان زمانی نیا تصریح کرد: همه ما امروز می دانیم کسی را تا عرش خدا بدرقه می کنیم که در صهولت و هیبت و صلابت و شکوه و معرفت و ایمان کم نظیر است.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه او که در شجاعت همانند مالک اشتر است گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی زهد و تقوا را از ابوذر گرفته بود و او ابوذر بوده و است، او وفاداری را از حضرت عباس(ع) به ولی عصر گرفته بود و همانند ابوالضل عباس(ع) وفاداری به عشق و ایمان را به اثبات رساند.

وی ادامه داد: او عمار، میثم و یاسر بود و جلوه ای از زیباترین فضایل عالم بود و هرگز در نقابل دشمن سست نشد و قلبش آرام بود و برای ۴۱ سال لباس جهاد را از تن در نیاورد

سردار سلامی خاطرنشان کرد: او می دانست لباس جهاد لباس عزت است و گستره شخصیت او فراتر از مرزهای جهان است که امروز همه جهان بشریت با تحسین و ستایش به عنوان اسوه ستایش و مستضعفان یاد می کنند.

سردار سرلشکر حسین سلامی روز سه‌شنبه در آیین تشییع پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان افزود: انتقام ما سخت، محکم، پشیمان کننده، قاطع و تمام کننده خواهد بود.

وی تصریح کرد: آرام و مطمئن باشید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز سرزمین کرمان دیار کریمان شاهد طلوع ۲ خورشید روی زمین است.

وی گفت : ما امروز آمده ایم تا در آسمان افتخارات این سرزمین عزیز دو خورشید پرفروغ را که دیگر هرگز غروب نخواهند کرد، تشییع و تدفین کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در نبرد با آمریکا شهدای عزیزی را تقدیم کرده ایم، گفت: یکی از این شهدا فرمانده شجاع ، وفادار، فداکار و بی نظیر سپاه اسلام است که تاریخ بشریت همانند او را کمتر و یا اصلا ندیده است؛ سردار قلب ها و دل ها، سردار رشید جهان اسلام، ایران و کرمان حاج قاسم سلیمانی .

سردار سلامی از شهید ابومهدی المهندس به عنوان فردی رشید، رعنا، عاشورایی ، ولایی و الهی یاد کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سایر همراهان شهید سلیمانی ادامه داد: همه ما امروز می دانیم کسی را تا عرش خدا بدرقه می کنیم که در صولت، هیبت، صلابت، شکوه ، معنویت، معرفت و ایمان کم نظیر است.

مراسم خاکسپاری به تعویق افتاد
مهدی صدفی، مسئول کمیته تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی در کرمان اعلام کرد، با توجه به ازدحام جمعیت امکان خاکسپاری پیکر شهدا وجود ندارد و زمان مراسم خاکسپاری متعاقبا اعلام می‌شود.

 

  نظرات