شهردار نازک در پیامی روز ملی عفاف و حجاب را تبریک گفت

همزمان با فرا رسیدن بیست و یکم تیر ماه؛ “علی پاشاپور شهردار نازک علیاء  در پیامی روز ملی عفاف و حجاب را تبریک گفت.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ؛ در پیام شهردار اینگونه آمده است :

“بسم الله الرحمن الرحیم”

حجاب و عفاف به عنوان دو مقوله با ارزش در جامعه بشری بویژه جوامع اسلامی مطرح می باشد و بطور کل حجاب و عفاف سپری است برای حفظ حریم امنیت و آرامش و اخلاق در بین انسان ها که این موضوع ارتقاء سطح فرهنگ در جامعه را نیز موجب می شود.

انسان ها بطور ذاتی و فطری الگوپذیر بوده و تمایل دارند که ارزش‌ها و ایده های باورمند خود را در جامعه جستجو کنند و از آنجایی که فرهنگ عفاف و حجاب می تواند بعنوان یک محرک موثر در جامعه ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد ، می بایست این الگو را به سوی آمال متعالی سوق داد.

مردم ما باید این مهم را مد نظر داشته باشند که یکی از دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان، در حوزه جنگ نرم مبحث حجاب و عفاف بوده که از این طریق و با تهاجم فرهنگی می‌خواهد در روح و روان و جسم فرزندان این دیار رخنه کند تا بتواند نقشه‌های شوم خود را پیاده سازد.
اینجانب با گرامیداشت بیست و یکم تیر ماه روز ملی عفاف و حجاب و تبریک این روز به همه مردم و بانوان ایران اسلامی و بویژه زنان شهر نازک علیاء  ، آرزو میکنم که بتوانیم با اشاعه فرهنگ صحیح عفاف و حجاب در بین خانواده ها با بهره گیری از ظرفیت های مختلف و اجرای برنامه های مفید در این زمینه توسط مسئولین امر ، همگان در به نتیجه رسیدن این موضوع مهم و حیاتی همدیگر را یاری نماییم.

علی پاشاپور

شهردار نازک علیاء

  نظرات