شهردار نازک علیاء، ضمن تبریک سالروز ۹ دی، تاکید کرد: ۹ دی روز بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی است.

بسمه تعالی

شهردار نازک علیاء، ضمن تبریک سالروز ۹ دی، تاکید کرد: ۹ دی روز بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی است.

مهندس علی پاشاپور ، شهردار نازک علیاء بمناسبت سالروز حماسه ۹ دی پیامی صادر کرد: 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء،  ، در متن پیام مهندس علی پاشاپور به مناسبت حماسه ۹ دی آمده است: رهبری فرموده اند که فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه می شود.

پاشاپور در این پیام آورده است: سلام و صلوات خداوند بر ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی که با الهام از هدایت الهی و بصیرت انقلابی پیچیده ترین فتنه دوران را علیه نظام اسلامی و مردمی ایران در هم شکستند و یکی از زیباترین روزهای تاریخ کشور عزیزمان را با حماسه ای که به صورت خود جوش آفریدند، که در خاطره ها ماندگار بوده و تاریخ آن را فراموش نخواهد کرد.

وی ادامه داد: ۹ دی روز خروش پرشور مردم ایران و نمایان ساختن خشم ملت از اهانت ها و هتک حرمت عده ای معاند و یا فریب خورده وابسته به بیگانگان نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

شهردار نازک علیاء تصریح کرد: ۹ دی روز بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) است که نشان دادند در سخت ترین روزها به یاد کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

پاشاپور در پیام خود آورد: ٩ دی روز بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی می باشد و اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ از ملت ایران بویژه مردم همیشه در صحنه شهر نازک علیاء می‌خواهم با حفظ و صیانت از دستاورد های انقلاب اسلامی، خون شهدای گرانقدر ، پشتیبان راسخی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

  نظرات