شهردار نازک علیاء ، در آستانه فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، در پیام نوروزی علی پاشاپور ، آمده است:

هر نوروز، فرا رسیدن بهاران شکوهمند و هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است و “تقویم”، گاه شمار زندگی ما است که “تقدیر” ما را رقم می زند و این سرنوشت با “تحول حال” و تغییر به روزگاری انسانی بدل می شود، حال اینکه عرضه تحول از هموست که همه چیز از او راست آید و تقاضایش از انسان که بسته به همت و تلاش اوست.

در عرصه های مختلف خدمت رسانی نیز هر رویش مدبرانه ای از دل سختی ها و موانع، منشا امید می شود و بارقه ای از اعتماد، آرامش و امنیت را همراه دارد از این روی تعامل، هم افزایی، هم پوشانی و وحدت شهر نازک  با این هدف شکل گرفت و با نوید توسعه و پیشرفت در شرایط سخت شیوع بیماری عالمگیر کرونا و تحریم های ناجوانمردانه، کام مردم را با رشد در شاخص هایی همچون اقتصادی و عمرانی شیرین کرد.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بعنوان نماد بارز دموکراسی در جمهوری اسلامی با مشخصه مردم سالاری دینی در بهار ۱۴۰۰ بار دیگر بهره گیری از خرد جمعی برای اداره کشور را به رخ جهانیان می کشد و به طور قطع مردم پهنه سرفراز کشورم تحت زعامت رهبری فرزانه با حضوری پرشور در پای صندوق های رای از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی پشتیبانی می کنند و حامی سرسخت آرمان های خود و خون پاک شهدا خواهند بود.

در این راستا ضمن تقدیر و سپاس از تمامی مردم، مسئولان و همکاران صدیق و سختکوش و سربازان و مدافعان سلامت که در مواجه با بیماری کرونا جلودار هستند، امید دارم ایزد منان سال جدید را نقطه عطفی در عرصه سلامت مردم قرار خواهد داد و همه نیک می دانیم که بر تارک تاریخ این سرزمین، مجاهدت های شما برای آیندگان نقش می بندد.

لذا ضمن تبریک سال جدید، امیدوارم با عنایت پروردگار متعال شرایط پیش رو، بستری برای تدبر بیشتر در عظمت لایتناهی و جهان هستی باشد و با این توشه معنوی، آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی را با تلاش و انسجام همگانی، فرصتی برای آبادانی و پیشرفت در سایه امنیت و سلامت فراهم آورد.

شکرگزار کرامات الهی بوده و خاضعانه از خداوند منان، عزت و عاقبت بخیری را برای هم شهری های عزیز و ملت همیشه سرافراز ایران  اسلامی خواستارم.

  نظرات