شهردار نازک علیاء با صدور پیامی ۱۲ بهمن، آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشورمان را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شهردار ی نازک ،مهندس علی پاشاپور شهردار نازک علیاء  با صدور پیامی ،ضمن تسلیت شهادت خزان زود هنگام و كبود شدن ياس بوستان پيامبر(ص) ، بانوی مدافع ولایت و امامت
حضرت فاطمه زهرا (س) ،  ۱۲ بهمن، آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشورمان را تبریک گفت

“ماه بهمن، فروردین گل‌افشان انقلاب اسلامی و یادآور خاطرات غرورانگیز شهیدان و شاهدانی است که در کوچه‌ها و خیابان و میدان‌ها مردانه در برابر خودکامان ستم‌شاهی در جای‌جای میهن اسلامی ایستادند و سرسبزترین فصل رویش آزادگی و ایمان را در ایران‌زمین رقم زدند و یادآور حضور حماسی و شورآفرین امتی است که به‌فرمان حضرت امام (ره) عاشقانه و آگاهانه برخاستند و تا صبح پیروزی لحظه‌ای دریغ نورزیدند و از پیوند امت و مکتب و امام حماسه‌ای ظفرمند حادث و از دریچه آن فجر سعادت دمید و فتح و ظفر و عزت و شکوه سر برآورد و بزرگ‌ترین معجره قرن متجلی گشت.

در چنین روزی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در اوج شعارهای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی مردم بپا خاسته به خاک لاله‌گون وطن برگشت و انقلاب اسلامی در وصال امت و امام اوج گرفت و امواج انقلاب اسلامی عرصه میهن را درنوردید و کاخ ستم‌شاهی را به لرزه درآورد و نظام پادشاهی ۲۵۰۰ ساله را ویران نمود.

حماسه‌ها آغاز شد و خورشید از پگاه عشق دمیدن گرفت و ده روز بعد در انفجار نور عید ظفر گل کرد و ۲۲ بهمن یوم الله بزرگ تاریخ فرارسید و سرآغاز حکومت ا… بر زمین شد و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی به شکوفه نشست.

امام آمد و خاطره ید بیضای موسی‌کلیم، سفینه حضرت نوح، تبر توحیدی حضرت ابراهیم و نفس احیاگر حضرت مسیح را در خاطره ها زنده ساخت.

امام آمد و عزت مسلمین و شکوه ایران و جهان اسلام را نوید داد و آرمان مجاهدان و شهیدان تاریخ را محقق ساخت. اینجانب فرا رسیدن این روز عزیز که مصادف است با آغاز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی به همه مردم مؤمن و شهید پرور نازک علیاء تبریک عرض می نمایم  و به روان تابناک شهیدان و حضرت امام درود می فرستم.

و از خداوند منان می‌خواهم که به ما توفیق پاسداری از آرمان های این عزیزان و خدمت به مردم و اسلام و انقلاب اسلامی را عطا فرمایند و اتحاد مردم و دولت تحت رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری و تلاش‌ها و خدمات دولت تدبیر و امید میهن ما را از گزند حوادث روزگار با لطف و عنایت حق تعالی مصون بدارد.”

پاشاپور

شهردار نازک

  نظرات