شهردار نازک علیاء به مناسبت هفته وحدت پیام تبریکی صادر کرد

پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت هفته وحدت

به گزارش ایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، علی پاشاپور شهردار نازک ، در پیامی فرا رسیدن میلاد باسعادت پیامبر اکرم صل الله علیه و آله و سلم ، امام جعفر صادق علیه السلام و هفته وحدت را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه هاست که پیامبررحمت حضرت محمد صل الله علیه و آلهی و سلّم به استناد آیات قرآن کریم و با اعتصام به حبل المتین الهی و در استمرار رسالت دیگر انبیای عظام و با شعار توحید برای جوامع بشری به ارمغان آورد و مهاجرین و انصار را به میثاق اخوت و عقد برادری فراخواند و بدین سان گلبانگ وحدت برای نخستین بار در فضای مدینه طنین انداز شد و بنای اتحاد و همبستگی اسلامی نهاده شد.

هفته وحدت فرصت مناسبی است تا تمام مسلمانان با هر زبانی و هر آیینی دست در دست هم بگذارند و برای تقویت و اشاعه “گفتمان وحدت” در جامعه اسلامی تلنگری به خود بزنند و برای حل مشکلات امروز جهان و از این گسست  دینی در دنیای اسلام با وحدت کلمه خارج شوند.

امروز پیامبر اکرم نه تنها متعلق به مسلمانان بلکه متعلق به تمام انسان‌هایی است که در جست‌وجوی حقیقت و رسیدن به رستگاری هستند.

اینجانب پیشاپیش ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اکرم صل الله علیه و آلهی و سلّم، امام جعفر صادق علیه السلام و هفته وحدت به‌ همه ساکنان و برادران و خواهران اهل تسنن و تشیع سرافراز شهر نازک و بخش ارس، امیدوارم با تقویت بیشتر ریشه‌ها و مبانی اسلام ناب محمدی، شاهد سربلندی، توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر این خطه سرفراز از میهن اسلامی باشیم.

                       علی پاشاپور
                    شهردار نازک علیاء

  نظرات