شهردار نازک علیاء یمناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، « علی پاشاپور » شهردار نازک علیاء ،  طی پیامی فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

دومین سالروز شهادت ملکوتی سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای، مردم شریف شهر نازک علیاء ، خانواده‌های معظم شهدا و مخصوصا شهدای مظلوم مدافع حرم تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

به راستی شهادت همان حیات عندالرب است که نقطه پایانی معراج بشریت بوده و جز خالص شدگان درگاه الهی کسی به آن راه نخواهد یافت.

سالروز یوم‌الله شهادت عاشورایی سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و حماسه تاریخی تشییع آن پیکر مطهر و همرزمانش یکی از درخشان‌ترین قطعه‌های تاریخ انقلاب اسلامی بود که تاکنون در میان جوامع بشری بی‌نظیر و برکات آن حیات تازه‌ای به شجره طیبه امت اسلامی در سراسر منطقه و دنیای عدالت‌خواهان بخشید. به‌گونه‌ای که تا مدت‌ها در ذهن تاریخ به عنوان سمبل مقاومت، جهاد و ایثار باقی خواهد ماند و مسیر رشد، تکامل جوامع آزادی‌خواه و استکبارستیز را فراهم خواهد آورد.

سردار شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی مجموعه‌ای از صفات و کمالات برجسته انسانی و اسلامی بود که همواره با وجود نبوغ بی‌نظیر نظامی، سرعت عمل به هنگام اخلاص، شهادت‌طلبی و فداکاری را در خود جمع کرده بود.

یکی از بزرگترین خدمات آن شهید مظلوم، مبارزه با تکفیر پرورش یافته در دامان اسلام آمریکایی و صهیونیسم جهانی بود که با محوریت آن بزرگوار این مهم صورت پذیرفت و با خون پاک شهدای مدافع حرم به نتیجه عالی خود رسید.

به یقین آنچه موجب برهم خوردن نقشه پلید استکبار جهانی شد همین روحیه اخلاص، کار جهادی و فداکاری بود که در قالب «مکتب حاج قاسم» تجلی نمود و بار دیگر حق را پدیدار و باطل را منکوب کرد.

امروزه همه ما وظیفه داریم که ابعاد تکاملی این فرآیند بزرگ را شناخته و در ترویج این مکتب ناب در هر سنگر خدمتی که قرار داریم کوشا باشیم.

امید است با بصیرت‌افزایی و زنده نگه داشتن این حرکت مقدس بتوانیم در ظهور آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری در جریان گام دوم انقلاب مثمر ثمر بوده و شاهد تحول اساسی و تعالی بیش از پیش در فرایند‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در شهر نازک  باشیم.

و من الله التوفیق

علی پاشاپور
شهردار نازک علیاء

  نظرات