فراخوان سازمان شهرداري ها و دهياري ها يراي مسابقه عكاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری


سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در راستاي فرهنگ سازي و به منظور توسعه دوچرخه سواري با هدف ارتقاي سبك زندگي شهري، كاهش سفرهاي موتوري، افزايش تحرك بدني و سلامتي شهروندان در آستانه ۲۶ آذر روز حمل و نقل عمومي مسابقه عكاسي برگزاری می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این مسابقه با موضوعات “توسعه حمل‌ونقل عمومي شهري” ، ” توسعه حمل‌ونقل پاك در شهرها (پياده‌روي و دوچرخه‌سواري)” و ” افزايش ايمني تردد و كاهش تصادفات رانندگي در شهرها” برگزار مي‌شود.

لذا از علاقه‌مندان دعوت مي‌گردد حداکثر تا تاريخ ۲۲ آذر آثار خود را به همراه نام و نام خانوادگي و شماره تماس، در درگاه اينترنتي www.irtu.ir بارگذاري نمايند.

شرايط ارسال عكس براي مسابقه عکاسی به شرح زیر است:

۱-آثاري در مسابقه شرکت داده میشوند که با موازين شرعی، قانوني و عرفی کشور همخوانی داشته باشند.

۲-شرکت کنندگان فرصت دارند عكس‌هاي خود را حداکثر تا ۲۲ آذر در درگاه اينترنتي دريافت آثار به نشانی www.irtu.ir بارگذاری نمایند. پذیرش آثار بعد از تاریخ اعلام شده، مقدور نیست.

۳-شرکت کنندگان با بارگذاري عكس در درگاه مذكور، تعهد مي‌نمايند که آثار ارسالی متعلق به خود آن‌ها بوده و اثر داراي اصالت است.

۴-سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور مجاز است عکس‌هاي ارسالی را در قالب نمايشگاه، کاتالوگ، کتاب يا ساير اقلام با درج نام عکاس مورد استفاده قرار دهد.

۵-آثار بايد به صورت فايل ديجیتال، در قالب JPG، با كيفيت DPI 150 و حجم حداكثر ۵ مگابايت ارسال شوند.

۶-عکس‌هاي بارگذاري‌شده بايد فاقد هر گونه تاريخ، توضیح، امضا، يا لوگو بر روي عکس باشد.

پس از بررسی آثار ارسالی از ۵ عكس برتر در شاخه نگاه آزاد در حوزه حمل و نقل (كليه افراد علاقمند به عكاسي)، ۲ عكس برتر در شاخه نگاه دوچرخه‌سوار (خاص دوچرخه‌سواران)، ۲ عكس برتر در شاخه نگاه راننده (خاص رانندگان) و ۲ عكس در شاخه نگاه مسئولان حاضر در صحنه تصادفات (خاص مأموران پليس و اورژانس) در همايش گرامي داشت ۲۶ آذر روز حمل و نقل تقدير به‌ عمل می‌آيد.

  نظرات