پيام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و امام خمینی رحمت الله علیه

شهردار نازک  با صدور پیامی به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و ولادت حضرت امام خميني رحمت الله علیه ، ضمن گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام زن و مادر؛ این روز را به‌تمامی بانوان فداکار و سخت‌کوشتبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ؛ متن کامل پیام «مهندس علی پاشاپور» به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س)، روز مادر و هفته زن و ولادت حضرت امام خميني (ره) به شرح ذیل است:
اللّهمّ صلّ علی فاطمه و أبیها و بعلها و بنیها بعدد ما أحاط به علمک
میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، در حقیقت ولادت فرشته نجات بشریت و مشعل فروزان هدایت و رستگاری است. فاطمه (س)، انسیه حوراء، کوثر تمام ناشدنی و چشمه جوشان عصمت و عفت است که تاریخ را در برابر عظمت و فرزانگی خویش به تعظیم وا‌می‌دارد.
این ولادت باسعادت که به‌درستی و شایستگی به‌روز مادر نام‌گذاری شده فرصت ارزنده و مناسبی است تا از این رهگذر به تبیین نقش مهم و ارزشمند بانوان مسلمان در عرصه‌های مهم تاریخی و اجتماعی پرداخته شود چراکه سیره متعالی حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها)، خود، الگویی تمام‌عیار و کامل برای همه بانوان در این رابطه است.
اینجانب با گراميداشت سالروز میلاد موفور السرور حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و سلاله پاكش حضرت امام خميني (رحمت الله علیه)؛ روز مادر و هفته زن را به جامعه بانوان ایران اسلامی به‌ویژه تمامی بانوان فداکار و سخت‌کوش شهر نازک  تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در پرتو منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و سیاست‌های دولت انقلابی و اسلامی و مردمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

  نظرات