پیام تبریك شهردار نازک علیاء به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک، علی پاشاپور، شهردار نازک به مناسبت روز ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار، سالروز شهادت شهید محمود صارمی، طی پیامی به خبرنگاران تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح زیر است:

 

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ اين روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بي دريغ اصحاب قلم تشكر و قدرداني شود. این روز شکوهمند را كه روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم. این روز، یادآور حماسه آفرینی های آن هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند. یاد و خاطره شهیدان خبرنگار را هم گرامی می داریم.

به حمد خدا رسانه ها در جمهوري اسلامي ايران و به بركت خون شهداي خبرنگار، بر سرحرفه خويش با هيچ صاحب زر و زوري معامله نكرده اند و اصول انقلابي خود را كه همان دفاع از مظلومان و انعكاس درد و رنج آنان است، بهتر از گذشته انجام مي دهند. باشد كه انشاالله شما خبرنگاران غيور ايراني علي رغم همه موانعي كه وجود دارد با تأسي بر پيام آور مصائب كربلا، حضرت زينب كبري (س)، طلايه دار سبك مستقل خبري در دنيا باشيد.

لازم می دانم به عنوان يكي از دوستداران عرصه فرهنگي مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگي ناپذير خبرنگاران ، اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را در زير اين خيمه صفا و صداقت براي ادامه همكاري هاي رسانه اي به گرمي می فشارم. امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی  و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

علی پاشاپور

شهردار نازک علیاء

 

  نظرات