پیام تبریك شهردار نازک علیاء به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج)

ب

سم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج

نهم ربیع الاول، روز ولایت عهدی و سرآغاز بیعت با حجت خدا بر روی زمین، حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه شریف) است که پس از شهادت مظلومانه پدر بزرگوارش امام حسن عسگری (علیه السلام) امامت و راهنمایی بشریت بر دوش ایشان نهاده شده است ،مهدی(عج) کسی است که با آمدنش آفت زمین می میرد ، فتنه های زمان رخت بر می بندد و طلوعی دیگر در آسمان لایتناهی خداوند عزوجل رخ خواهد داد و ما بر اين باوريم که خداوند ظهور را نه تنها محقق خواهد کرد، بلکه به زودی به اين امر (غيبت) خاتمه خواهد داد.
هرچند آن حضرت به حکمت الهي از ديده ها پنهان اند و توفيق رويت چهره ي دلرباي ايشان از جامعه ي بشري سلب گشته است، اما اعتقاد به حضور آن بزرگوار در ميان مردم و تاثير گذاري ايشان در نظام آفرينش و اداره ي عالم هستي از مهمترين باورهاي شيعي است.
امام عصر “ارواحنا فداه” غائب اند و ما در حال سپري کردن روزگار سخت و پرمحنت غيبتيم. آنچه در دوران غيبت آن حضرت از ما خواسته شده است ، اميد مندي و اعتقاد راسخ به ظهور و فرج است که به تعبيرروايات، گشايش و فرج شيعيان هم در گرو چنين باوري است. بياييم با انتظار واقعي که همان کسب معرفت نسبت به آن حضرت و اصلاح خود، خانواده و جامعه ي مان است آن يار سفر کرده را ياري کنيم و مقدمات ظهور موفورالسرور او را تدارک ببينيم و از خدا بخواهيم تا حجت خود را آشکار نمايد و ما را به سربازي و خدمت آن امام همام مفتخر فرمايد.

بنده این عید امامت و زعامت مولای منتظران امام زمان (عج) که سرآغاز ولایت و امامت یگانه ذریـه ذخیـره دودمـان آل طاها است را برمحبان ، منتظران و همچنین بر مردم ولایت مدار شهرنازک تبـــریـک و تهنیـت عرض نموده، امید است در ظل توجهات آنحضرت و منوییات مقام معظم رهبری بیش از پیش شاهد موفقیتها و پیشرفت و توسعه زادگاهمان باشیم.

*علی پاشاپور_شهردار نازک علیاء*

  نظرات