پیام تبریک شهردار نازک بمناسبت روز معلم

شهردار نازک  در پیامی روز معلم را به تمامی معلمان، مربیان و فعالان عرصه آموزش و پرورش شهر تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد در سایه تعالیم معلمان، فرزندان شهر نازک  آینده ای روشن را برای شهرمان رقم زنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ؛ متن کامل پیام مهندس علی پاشاپور به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

تعلیم و آموزش در دین مبین اسلام و جمهوری اسلامی ایران از جایگاه والایی برخوردار است تا آنجا که مقام معظم رهبری احترام به استاد را احترام به علم می دانند و می فرمایند “امروز همه باید تکریم به معلمان را، در فضاى فرهنگى جامعه و در ذهن مردم بیش از پیش تشدید کنند.”

معلمان آینده سازان واقعی جامعه هستند و اینگونه است که امام خمینی (ره) فرمودند:” امید من به شما دبستانی هاست”

بزرگترین سرمایه هر جامعه ای نیروی انسانی است و مهمترین بستر آموزشی نیروی انسانی مدارس و آموزشگاه ها بواسطه حضور معلمان و مربیان است و  ارتقا جایگاه معلمان به توانمند سازی جامعه در آینده منجر خواهد شد.

نامگذاری ۱۲ اردیبهشت , سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری به نام روز معلم در واقع تکریم جایگاه والای انسان سازی در جامعه است.

اینجانب روز معلم را به تمامی مردم شریف شهر نازک خصوصا معلمان, مربیان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت تبریک عرض می نمایم و امیدوارم با همکاری طلایه داران علم و آموزش در سال دانش بنیان بتوانیم آینده ای روشن را برای نگارستان ایران رقم بزنیم و فرزندانی هایی پرسش گر , ارتقاء طلب ,فرهیخته و دانش محور  را تحویل آینده استان دهیم.

 

علی پاشاپور

شهردار نازک

  نظرات