پیام تبریک شهردار نازک به مناسبت آغاز دهه کرامت

مهندس پاشاپور پیام تبریک به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری نازک ، مهندس علی پاشاپور، شهردار نازک ، با صدور پیامی، فرارسیدن اول ذیقعده، میلاد مسعود حضرت معصومه(س)، روز دختر و آغاز دهه کرامت و نیز، ولادت پرسعادت هشتمین اختر تابناک سپهر امامت و ولایت، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) را تبریک گفت. 

متن این پیام، بدین شرح است؛

“بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم”

حسن مطلع ماه ذی‌القعده با میلاد خجسته حضرت فاطمه معصومه(س) و ولادت پرسر سعادت هشتمین نگین درخشان آسمان ولایت و امامت، شمس‌الشموس، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، قرین و عجین گشته است.
این ایام مبارک به تبعیت از سیره کریمانه این اولیای بزرگوار الهی با عنوان “دهه کرامت” نامگذاری شده تا همگان با الگو قرار دادن ارجمندانی نظیر حضرت معصومه(س) و امام رئوف(ع)، این مشی الهی را سرلوحه زندگی خود در یکایک لحظات آن، قرار دهیم. 
بدون تردید، دهه مبارک کرامت، فرصت مغتمی است تا با اهتمامی ویژه، آن را به بستری برای انتقال و نهادینه کردن سبک زندگی ائمه معصومین(ع) در زندگی مردم بدل سازیم. این ایام نیکو، بزنگاه مهمی برای ترویج شادی مومنانه در روزمرگی شهروندان و تعمیق بخشیدن به معنویت و معارف الهی در زندگی همه ما خواهد بود. 
بر خود حتم می‌دانم تا تقارن این ایام را که به یمن ولادت مسعود حضرت معصومه(س) با عنوان روز دختر مزین شده، به محضر فرد به فرد دختران و بانوان فرهیخته ایران عزیز اسلامی تبریک و تهنیت عرض کرده و فتح قلل فخرآفرینی برای کشورمان را از خداوند متعال برای همه این هموطنان ارجمند آرزو کنم. 
اینجانب، همچنین این ایام فرخنده را نیز به تمام ایرانیان در سراسر پهندشت گیتی، به ویژه شهروندان متدین و وارسته شهر نازک تبریک عرض کرده و آرزوی توفیق همگان را در مسیر پیروی از راه پرنور اهل بیت(ع) دارم. 

علی پاشاپور
شهردار نازک علیاء

 

  نظرات