پیام تبریک شهردار نازک به مناسبت روز دانشجو

شهردارنازک علیاء با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز شانزدهم آذر و بزرگداشت روز دانشجو ، یاد و خاطره شهدای دانشجو را گرامی داشت.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک ، متن پیام آقای مهندس علی پاشاپور شهردارنازک به شرح زیر است؛

دیگر بار شانزدهم آذر فرا رسید. روزی که مقارن با سالروز شهادت دانشجویان مسلمان و مبارز میهن است و یادآور رسالتی که تمسک به آن، به نهضت اصیل دانشجویی، هویت و اعتبار ملی و اسلامی می‌بخشد.

۱۶ آذرماه یاد آور تبلور غیرت و همت دانشجویان سرافراز همگام با سایر اقشار ملت ایران در پاسداشت ارزش های دینی و ملی است که ماندگارترین جلوه های ایثار و از خود گذشتگی را در صفحات زرین تاریخ ایران اسلامی ترسیم نمودند.

موفقیت‌های مکرر دانشجویان ایران اسلامی در عرصه‌های علمی و پژوهشی که سهم مهمی در پیشرفت‌های علمی و فناوری کشور داشته‌اند و همزمان با آن بصیرت، آگاهی و واکنش آنان نسبت به رویدادهای داخلی و بین المللی، ارزنده و قابل تحسین است.

دانشجویان و دانشگاهیان همواره در بزنگاه‌های تاریخی و برهه‌های حساس از انقلاب شکوهمند اسلامی گرفته تا هشت سال دفاع مقدس و سال‌های پس از آن در سنگر بازسازی، پیشرفت و آبادانی در صف مقدم نقش‌آفرینی و حماسه‌سازی قرار داشته‌اند و با وجود فشارها، و تحریم ها از مرزهای هویت و اصالت میهن عزیز اسلامی خویش جانانه دفاع کرده و می‌کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، « روز دانشجو» را که نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجوی مسلمان است، به دانشجویان و دانشگاهیان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم دانشجویان فهیم و فرهیخته در تقویت و تحکیم پایه‌های اسلامیت و جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشند.

علی پاشاپور -شهردارنازک

  نظرات