پیام تبریک شهردار نازک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

شهردار نازک  با صدور پیامی، عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، متن پیام تبریک مهندس پاشاپور که به مناسبت عید سعید فطر صادر شد، به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید.

عطر دلانگیز ایمان در دلها به مشام میرسد. گل بوته های صبر و مبارزه با نفس در جانها شکفته میشود. روز عید فطر همه چیز رنگ و بوی خدایی دارد. عید فطر زمان شکفتن گلهای ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداختهاند. آنان که پلیدی را از جان خود بیرون رانده اند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کردهاند. آری عید سعید فطر روز تولد دوباره انسانها است.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون به مردم عزیز و شریف شهر نازک از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت مینمایم و امیدوارم با بهره گیری از توفیقات برگرفته از برکات ماه مبارک رمضان؛ با انگیزه بالا و همتی والا ، شهر نازک  را در مسیر اعتلا و آبادانی و نیل به آرمان های بلند قرار دهیم.

  نظرات