پیام تبریک شهردار نازک به مناسبت ولادت امام رضا(ع)

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک علیاء،مهندس علی پاشاپور شهردار نازک در پیامی به مناسبت میلاد امام رضا(ع)، این روز فرخنده را به مردم تبریک گفت.

متن پیام مهندس پاشاپور به شرح زیر است:

 «هر کس مرا با دورى سرا و مقبره ام زیارت کند، روز قیامت در سه جایگاه او را درمى یابم و از هولهاى رستاخیز مى رهانم. آن گاه که نامه هاى اعمال از چپ و راست به انسانها داده شود و به هنگام گذر از صراط و در برابر میزان.» امام رضا(ع)

یازدهمین روز ذیقعده مصادف است با میلاد پر خیر و برکت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رؤوف علی بن موسی الرضا(ع) که میزبانی از ایشان افتخاری است که نصیب مردم ایران شده است، مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی بوده اند.

این روزها میهن اسلامی مملو است از عطر جان افزای محبت و کرامت اهل بیت(ع) و این ایام مصادف شده با دهه کرامت، آغاز آن میلاد خواهر امام مهربانی ها حضرت فاطمه معصومه(س) و کریمه اهل بیت(ع) و در ادامه حضرت شاهچراغ بوده و پایان آن نیز با میلاد حضرت امام رضا(ع) است.

ایران اسلامی مفتخر است به میزبانی از خاندان عصمت و طهارت و فرزندان با کرامت امام موسی کاظم، حضرت معصومه(س)، حضرت احمد بن موسی(ع) و حضرت رضا(ع) و در این ایام سرور و شادی، حال و هوای معنوی و شورانگیزی جای جای نظام اسلامی را در بر گرفته است.

اما مشهدالرضا(ع)، شهری که قلب تمام عاشقان و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت برای آن می‌تپد، شهری که میزبان حرم باصفای امام مهربانی ها شده و پناهگاه نیازمندان و دلشکستگانی است که چشم در گرو کرم علی بن موسی الرضا دارند. در ایام میلاد امام رضا(ع) تمام عاشقان این امام رؤوف خود را به مشهد می رسانند تا خاطر خود را با خاطره خوش زیارت بارگاه مطهرش مزین کنند.

از فضائل و جایگاه والای حضرتش همین بس که لقب «عالم آل محمد(ص)» بر ایشان نهاده اند. امام رضا(ع) تمام عمر با برکت خود را صرف انتشار احکام اسلامی و مبارزه با تفرقه افکنی و عقائد انحرافی جهان اسلام  کردند و همین امر محبت ایشان را هر روز بیش از پیش در دل آزادگان جهان قرار داد.

اینجانب ضمن تبریک این ایام فرخنده به تمام دوستداران و عاشقان این امام همام، از خداوند منان برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسألت دارم.

                                                                           مهندس علی پاشاپور

                                                                               شهردار نازک 

  نظرات