پیام تبریک شهردار نازک به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر نازک

شهردار نازک پیروزی در انتخابات را به منتخبان مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر نازک تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، علی پاشاپور شهردار نازک در پیامی از حضور و شرکت شهروندان نازک در سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره‌ی شوراهای اسلامی شهر و روستا و کاندیدای شورای اسلامی شهر نازک در عرصه انتخابات تشکر نمود و همچنین به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر نازک تبریک گفت.

پیام شهردار نازک به این شرح است:

بسمه تعالی

انتخابات نماد و جلوه مرد‌م‌سالاری در نظام اسلامی است که در عرصه‌های مختلف در دوران ۴۳ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی، ظهور و بروز ویژه‌ای داشته است. حضور مردم در طول دوران انقلاب پای صندوق‌های رای، همواره درخت انقلاب را بارورتر ساخته و بر شکوه و عظمت آن در پیشگاه جهانیان افزوده است.

به لطف و یاری خداوند متعال سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با مشارکت پرشور آحاد ملت بزرگوار ایران و علی الخصوص مردم همیشه در صحنه نازک برگزار گردید. در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نازکی‌های همیشه همراه و دلسوز نظام برگ زرین دیگری به کتاب افتخارات نازک افزودند.

این حماسه سیاسی و اجتماعی و  حضور مقتدرانه نه تنها زمینه‌ساز اقتدار ملی و عقب نشینی دشمنان  نظام و انقلاب بوده بلکه راه‌‌گشای توسعه و پیشرفت کشور و اعتمادسازی حداکثری میان مردم و مسئولین خواهد بود.

انتخابات شورای اسلامی شهر یکی از انتخابات حساس و حائز اهمیت است که به طور مستقیم با سرنوشت شهر، آبادانی و توسعه‌ی پایدار شهرها در ارتباط است. قطار عمران و آبادانی نازک اکنون بر روی ریل خود در حال حرکت است و قطعاً با انتخاب اعضای با تجربه، تازه نفس, دلسوز و همدل به جرات می‌توان گفت نازک درمسیرتوسعه است.

اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان شهروندان در پارلمان شهر با وفاق، هم‌افزایی، مشارکت و برنامه‌ریزی و تصویب لوایح و پروژه‌های توسعه‌ی پایدار شهری در جهت رفع مشکلات و حل مسائل تاثیرگذار خواهند بود.

منتخبین ارجمند ششمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر نازک ، شهروندان فهیم نازک با بررسی عملکرد و برنامه‌های شما افراد اصلح را جهت حضور در این عرصه انتخاب کردند.

امروز شهر نازک  بیش از پیش در عرصه‌های مختلف می‌درخشد ولی نباید از نیازها، معضلات و مشکلات آن غافل شد. برنامه‌ی توسعه شهر، برنامه های راهبرد فرهنگی اجتماعی شهر و درخواست‌ها و تقاضاهای شهروندان بخش کوچکی از نیاز امروز نازک  است.

بهره‌گیری از نظرات و ایده‌های بزرگان، فرهیختگان و بزرگان شهر چراغ راهی برای همگان خواهد بود.

اینجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر نازک که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و سپاس از اعضای گران‌مایه‌ی دوره‌ی پنجم، تبریک صمیمانه خود را به شما منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر نازک ، اعلام می‌دارم و امیدوارم در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورای اسلامی شهر و شهرداری، بتوانیم به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه شهری گام برداریم.

استمرار  موفقیت‌های شما را از درگاه حضرت حق خواستارم و امیدوارم ششمین دوره شورای اسلامی شهر نازک، تسریع بخش روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهر  گردد.

  نظرات