پیام تبریک شهردار نازک علیاء بمناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم

شهردار نازک علیاء ، در پیامی فرا رسیدن عید غدیرخم را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ؛ در پیام مهندس علی پاشاپور آمده است:
                                                                                      بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام  
واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.
غدیرتنها یک رخداد تاریخی و یا نام یک سرزمین نیست، بلکه یک تفکر، نشانه و چشمه ای از تداوم خط نبوت است که تا پایان هستى مى جوشد؛ غدیر روز اکمال دین، اتمام نعمت و موجب خشنودى خداست؛ غدیر، شایسته هر ثناست که وحى از او پیراست و محمد بدو آراست و اسلام از او برخاست. غدیر،عید عدالت و رهبرى و پیوند امامت و امت است.
غدیر، تنها یک نام و مختص به یک روز نیست، بلکه عهد و میثاق و جریانی مقدس است که انسانیت را معنا داده و مسیر دستیابی به کمال و بهره گیری از اندیشه های راستین و امیدواری خدایی را برای روح انسان به ارمغان می آورد و با تشکیل چشمه ای جوشان از تداوم رسالت، بستری مناسب برای توفیق و کامروایی رهروان دین مبین اسلام در محور ولایت مداری را فراهم می کند.
عید غدیر، ثمره نبوت پیامبر گرامی اسلام(ص) و برگرفته از وحی و فرمان الهی است که خلقت را معنایی دوباره می بخشد و نقطه تکوین شجره طیبه امامت است که امتدادش تا پایان عالم هستی ادامه داشته و نوای حقانیتش، تا ابد در پهنای دنیا و دل های مسلمانان طنین انداز خواهد بود.
اینجانب فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید ولایت حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام) را صمیمانه خدمت عموم مردم شریف شهر نازک  تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و موفقیت همگان را در سایه رحمت واسعه الهی در مسیر توسعه ایران اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

                                                                                                                                   علی پاشاپور
                                                                                                                               شهردار نازک علیاء

 

  نظرات