پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی(ع) و روز جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک :

علی پاشاپور، شهردار نازک در پیامی، سالروز میلاد حضرت علی(ع) و همچنین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:
پیام تبریک شهردار نازک به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی(ع) و روز جمهوری اسلامی

“هوالعالی”

۱۳رجب سرآغاز طلوع مردی از مردان خورشید است. علی(ع) مولود کعبه و شاهد محراب حق بود. حقیقتی که آغازگر امامت، تجلی عدالت و امتداد توحید ابراهیمی در مکتب نبی اکرم(ص) بوده است با سلوک، گفتار و رفتار خویش، دل‌های تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است.

امام علی(ع) مظهر مردانگی و پدر نمونه تاریخ است؛ الگویی کامل از انسانیت برای تمامی دوران‌ها؛ احسن احوالی که زمانی در قعود امام حسن(ع) تجلی می یافت و زمانی در قیام امام حسین(ع) در دشت کربلا.

دوازدهم فروردین، روز تجلی اراده مردمی است که با رهبری خردمندانه معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، نهضت انقلاب اسلامی به نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شد. بی تردید، این نعمت الهی، ثمره خون های پاک شهیدان انقلاب و مبارزات و ایستادگی مردم در تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی می باشد.

اینجانب فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت این امام همام و روز پدر را به شهروندان نازک خصوصاً پدران معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفته و امیدوارم با همراهی همه شهروندان و همت همکارانم در مجموعه مدیریت شهری، شاهد روزهایی سرشار از برکت و موفقیت برای شهرمان باشیم؛ همچنین ضمن پاسداشت دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی؛ از خداوند متعال در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال “حمایت از کالای ایرانی” نام گذاری شده است،

برای ایران اسلامی، سرفرازی و برای ایرانی، عزّت و  بهروزی مسئلت دارم.

علی پاشاپور

شهردار نازک علیاء

  نظرات