پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

به گزارش شهرداری نازک علیاء؛ مهندس علی پاشاپور فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به مسلمانان و مردم شریف و شهید پرور ایران و بالاخص شهروندان نازک تبریک گفت.

حلول ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا، ماه بهار قرآن، ماه کسب تقوی وفضیلت و ماه تقویت اراده وتسلط بر قوای اهریمنی برهمگان مبارک باد.

ماه رمضان ماه هم نشینی با قرآن وانس باکلام وحی است، ماه رمضان ماهی است که بندگان عاشق وروزه داران مخلص به مهمانی خالق هستی دعوت شده اند تا کنار سفره گسترده برکت، رحمت، مغفرت، آمرزش و کرامات حضرت حق حضور یابند وتقوی را که نتیجه آن است کسب نموده و به بصیرت که خود محصول تقوی است دست یابند تا از این طریق توشه یکساله را دریافت نمایند که میزبان این ماه فرموده است : ” . . . وتزوّدوا فانّ خیرالزّاد التّقوی واتّقون یا اولی الالباب وبرای خود توشه برگیرید حقیقتأ بهترین توشه تقوی است  .  (بقره /۱۹۷).

بدیهی است که روزه در جبهه جنگ اقتصادی وفرهنگی سنگری مستحکم و زرهی نفوذ ناپذیر است، آری ماه مبارک رمضان برای روزه داران آگاه ،  کلاس یک ماهه سیر وسلوک الی الله است که اهل ایمان را به وادی عشق وعرفان می رساند، در این ماه شیطان درغل وزنجیر و شیطان صفتان روسیاه ومأیوس می گردند، به همین جهت جرائم کاهش می یابد.

  نظرات