پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت روز معلم

شهردار نازک علیاء در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم شهید مرتضی مطهری ،فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز پرفروغ معلم را تبریک گفت .
متن پیام شهردار نازک  به شرح ذیل است:

 بسمه تعالی

سالروز شهادت استاد فرزانه و معلم اخلاق شهید مرتضی مطهری که به عنوان روز معلم نامگذاری شده است روز تجلیل از باغبانانی است که صبورانه باغ زندگی را طراوت می بخشند. بنده به عنوان شهردار نازک علیاء وظیفه خود می دانم این روز را به تمامی معلمان زحمت کش شهرمان تبریک بگویم  و جای آن دارد با تمام خشوع دست معلمان دلسوز و مهربان را بفشارم و به آنها خدا قوت بگویم .

تکریم و تعظیم معلم تکریم و تعظیم علم است و بی شک جامعه ای که همواره سپاسگزار معلمان خود است ، پیشرفت و تعالی آن شتاب بیشتر می گیرد و سلامت علمی و معنوی آن تضمین می شود و جامعه ای که قدردان خوبان و زحمت کشان خود نباشد به مرگ خوبی ها و فضیلت ها رضایت داده است .

نسل امروز جامعه ایران اسلامی نیازمند آن است که ارزش های انقلاب را به خوبی بشناسند چرا که این ارزش ها هویت نظام اسلامی ماست و شناخت آن برای جوانان و نوجوانان بسیار ضروری است. معلمان که معماران اصلی شخصیت جوان و نوجوانند رسالتی مهم در این زمینه دارند و باید با بیان شهادت ها، ایثارها و جانبازی های رزمندگان اسلام یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را در ذهن ها زنده نگه دارد و نسل جدید را با آن حماسه ها آشنا سازد .

در پایان لازم میدانم یکبار دیگر روز بزرگ و پرفروغ معلم را به همه معلمان دلسوز و زحمتکش شهر نازک علیاء تبریک و تهنیت عرض نمایم و امیدوارم در سایه عنایت پروردگار همواره در این راه مقدس موفق و پیروز باشید.

علی پاشاپور – شهردار نازک علیاء

  نظرات