پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

علی پپاشاپور شهردار نازک علیاء در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

در این پیام آمده:

نامگذاری۲۷ اردیبهشت‌ به نام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، نشان از جایگاه مهم موضوع ارتباطات و اهمیت هنر و حرفه روابط عمومی در برقراری ارتباط در جامعه دارد؛ یک سازمان برای پیشرفت خود نیاز به حضور یک روابط عمومی فعال داشته تا با شناخت اهداف سازمان خود نسبت به پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام نماید.

امروز در عصری که ابزار ارتباطات الکترونیک برای اطلاع رسانی وجود دارد روابط عمومی ها با بهره گیری از فناوری های روز ارتباطی و اطلاع رسانی نسبت به انتشار هنرمندانه و خلاقانه اخبار و خدمات سازمان خود اقدام می نمایند.

روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسؤولین در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نقش مهمی دارند؛ همچنین روابط عمومی های ادارات، سازمان ها و نهادها با اطلاع رسانی شفاف، ایجاد اعتماد و حفظ آرامش، در راستای وحدت و همدلی بین مسؤولین و مردم گام بردارند.

این جانب روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران عرصه ارتباطات و روابط عمومی به ویژه مسؤولین روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهر نازک  و مخصوصا همکار توانمندم جناب آقای حسین بهرامی مسئول روابط عمومی شهرداری نازک تبریک عرض نموده ، از خداوند سرافرازی و سربلندی را برای همه مسؤولین و دست اندرکاران این عرصه حساس و مسؤولیت آفرین مسئلت می نمایم.

 

  نظرات