پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت عید غدیر

شهردار نازک طی پیامی فرا رسیدن عید بزرگ غدیر، عید ولایت و امامت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک : مهندس علی پاشاپور شهردار نازک  طی پیامی عید غدیر خم را به تمام عاشقان ولایت و امامت به ویژه مردم شریف و ولایتمدار شهر نازک علیاء تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب(ع)

غدیر عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی، سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.

غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است تا امت اسلامی با فروغ نور ولایت راه عدالت را بپیماید و با پیوند نبوت و امامت به سرچشمه علم و حکمت الهی دست یابد.

چه زیبا خداوند منان، حکمت خلقت انسان و آفرینش این جهان هستی را در عید قربان و راه کمال و سعادت را در سایه سار عشق به ولایت قرارداد و چه زیباتر “غدیر” را عصاره خلقت و چکیده تمام ادیان الهی، طنین خوش آهنگ ادامه راه انبیاء و ثمره نبوت و رسالت قرارداده است.

زمانی که دستان مولا علی(ع) در دست پیامبر خاتم، رسول‌ مهر و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) بود که فرمود: ای خلق آگاه باشید که پروردگار چنین فرمود: «الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا»، انتخاب علی(ع) را کمال دین و اتمام نعمت‌ها دانست پس ای تمام خلق بشر بدانید «من کنت مولاه فهذا علی مولاه».

در یک کلام غدیر اقیانوسی بی کران است که سراسر هستی را پوشانده است که آن را نمی توان بخشی از تاریخ دانست، چرا که غدیر همه تاریخ است.

اینجانب ضمن تبریک این عید بزرگ و خجسته به امام عصر(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) و عاشقان ولایت و امامت بویژه مردم مومن و ولایتمدار شهر نازک عیاء، از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی ‌الموحدین حضرت امیرالمومنین علی علیه‌السلام محسوب فرماید.

علی پاشاپور
شهردار نازک علیاء

  نظرات