پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت روز شوراها

شهردار نازک علیاء ،  به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ، متن پیام علی پاشاپور، شهردار نازک  به شرح ذیل است:

وامرهم شورا بینهم

یکی از مبانی اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری تعامل و گفتگو بوده، همچنانکه بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و در ادامه مقام معظم رهبری همواره بهره گیری از خرد جمعی در تصمیم گیری ها را مورد توجه قرار داده اند. نهم اردیبهشت سالروز رویداد ارزشمندی در راستای اجرای اصل ۱۰۰ تا ۱۰۶ قانون اساسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نشان از تعمیق جایگاه مردم در مشارکت برای ساخت آینده ای بهتر است.

شوراهای اسلامی طی  دوره های مختلف فعالیت منشا بسیاری از اقدامات تاثیرگذار بوده و زمینه عمران و آبادانی شهرها و روستاها را تسریع بخشیده، از اینرو در تمرین مردم سالاری دینی بستر همراهی های اجتماعی و رفع دغدغه های مردم را فراهم کرده اند.

در شرایط شیوع کرونا نیز شورای اسلامی شهر نازک در کنار شهرداری اقدامات ارزشمندی جهت مقابله با این ویروس پیگیری کرده ضمن اینکه جهت تسهیل و تسریع پویش کمک مومنانه نیز پیشقدم بوده اند که امید است با استمرار این روند و با مشارکت و همراهی مردم از این شرایط عبور کنیم.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، در بخش دیگری از این پیام آمده است: اینجانب سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی را به همه اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان و اعضای شورا که در شورای عالی استان حضور دارند تبریک عرض نموده و امید دارم در سایه همراهی مردم، مدیریت شوراهای اسلامی شهر ، اقدامات همدلانه شهرداری و همراهی دستگاه های اجرایی بتوانیم در تحقق شعار سال که با تدبیر مقام معظم رهبری به عنوان “جهش تولید ” نامیده شده گام های اجرایی برداریم.”

  نظرات