پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت روز معلم

 

پاشاپور در پیامی روز معلم را به تلاش گران عرصه علم و آگاهی به‌ویژه اساتید و معلمان پرتلاش شهر نازک تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانیشهرداری نازک ، پیام تبریک پاشاپور، شهردار نازک به مناسبت روز معلم بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

علم و دانش، زینت و زیور جامعه بشری و پایه و اساس سعادت، پیشرفت و اقتدار یک کشور است و هر گونه تلاش و مجاهدتی در این راه، نوعی جهادی مقدس و شایسته تکریم است. در چنین نگاه ارزشی، حرفه معلمی، افتخاری بزرگ و برخوردار از شرافت و منزلت والا و معلمین پرچمدار عرصه علم آموزی و اسباب نجات بشریت از گرداب جهل و نادانی محسوب می‌شوند. انسان‌های فرهیخته و وظیفه شناسی که از سر تعهد و دلسوزی، گام در عرصه خطیر و پرمسؤلیت تعلیم نهاده و زمینه ساز رشد و شکوفایی و تحول در جامعه هستند.

روز و هفته معلم، فرصت مناسبی برای تبیین و بازشناسی نقش کلیدی آموزش و تربیت در توسعه پایدار و برنامه ریزی در جهت احیای جایگاه شایسته و بایسته معلمین و فرهنگیان به عنوان با ارزش‌ترین سرمایه اجتماعی کشور و مؤثرترین عنصر محقق کننده مأموریت‌های نهاد آموزش و پرورش است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره متفکر و اندیشمند بزرگ شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و تقارن آن با ماه مبارک رمضان را به عموم تلاش گران عرصه علم و آگاهی به ویژه اساتید، معلمین و فرهنگیان پرتلاش شهر نازک در همه مقاطع تحصیلی، تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر و تشکر از زحمات آنان، برای همگی این عزیزان در راه انجام رسالت اعتلای فرهنگ و اندیشه میهن اسلامی آرزوی توفیق، تندرستی و سربلندی دارم.

  نظرات