پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی( ع)و روز پدر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء  ،علی پاشاپور با صدور پیامی سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی( ع)و روز پدر را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

علی(ع) مصباح جمال ازلی و گوهر تابناک الهی است که از درون خانه خدا پا به عرصه وجود گذاشت تا همگان را به پرستش خدای کعبه فراخواند و پرچم های ضلالت و سیه روزی را از فراز کعبه بر زمین افکند و بیرق هدایت جهانیان را دوش به دوش رسول خدا و همراه او و پس از او برافرازد و هم چنان که نام نامیش مایه امید و نوید همه مسلمانان است، بی گمان خروش رعدآسای ذوالفقارش پیوسته دل دشمنان خدا را به لرزه درمی آورد .

بدون تردید حضرت علی(ع) نمونه کامل انسان الهی، الگوی تربیتی اسلام و تبلور عینی تفکر توحیدی است. انسان والایی که از کودکی در محضر پیامبر اکرم(ص) رشد کرد، در مکتب او پرورش یافت و در پرتو ابعاد روحی و مکارم اخلاقی والای ایشان و در سایه فرهنگ قرآنی شخصیتش شکل گرفت.

اینجانب سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت علی( ع)و روز پدر را به همه مسلمانان بویژه مردم مومن و ولایتمدار شهر نازک  تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

مهندس علی پاشاپور

شهردار نازک علیاء

  نظرات