پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک ، علی پاشاپور،شهردار نازک  با صدور پیامی، عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را به عموم مسلمانان و مردم ولایتمدار شهر نازک  تبریک گفت. ‎

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

عید سعید قربان، آزمون عظیم و والای بندگی و اطاعت در پیشگاه حق تعالی و از اعیاد بزرگ و خجسته اسلامی است که یادآور تسلیم رضایتمندانه حضرت ابراهیم خلیل الله ( ع ) در برابر خواست و اراده الهی و واجد پیامی مهم برای جامعه در راستای قربانی کردن خواهش ها و هوی های نفسانی در مسیر الی الله و اتصال به حق است.

انسان در مسیر معرفت و شناخت و رسیدن به معبود نیازمند گذشتن از همه خواهش هاست و در این راستا چه الگویی والاتر و آموزنده تر از امتحانی است که حضرت ابراهیم و اسماعیل در پیشگاه او و در محضر و آستان حق پس دادند و جان را به قربانگاه رضایت الهی بردند.

عید قربان تا عید غدیر به نام دهه امامت و ولایت نامگذاری شده است. عید سعید غدیر، عید ولایت، جشن، و سرور و شکرگزاری برای اکمال دین و اتمام نعمت است. عید خجسته ای که نبوت حضرت محمد رسول الله ( ص)، خاتم المرسلین در امامت حضرت علی (ع) تداوم یافت و مکتب انسان ساز و آگاهی بخش غدیر شکل گرفت.

اینجانب فرارسیدن اعیاد خجسته قربان و غدیر و دهه پرنور امامت و ولایت را به عموم مسلمانان جهان و محبان و دوستداران خاندان نبوت و امامت؛ مردم مومن ایران اسلامی بویژه مردم ولایتمدار شهر نازک  تبریک و تهنیت می گویم و توفیق همگان را در سایه بهره‌مندی از آموزه های اهل بیت ( علیهم السلام ) و فیوضات معنوی این اعیاد باشکوه از آستان خداوند قادر متعال مسالت دارم.

 

  نظرات