پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام و روز پدر

مهندس پاشاپور شهردار در پیامی میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر را به تمامی پدران و مردم شریف شهر ولایتمدار نازک تبریک گفت :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک
متن پیام ایشان به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
۱۳رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود . امام علی علیه السلام آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته در مکتب نبوت است که با سلوک و گفتارو رفتار و منش خویش، دلهای تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است.
بی تردید حضرت علی علیه السلام یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام صل الله علیه و آله و سلّم ، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.
اینجانب سالروز ولادت امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام ، اسوه خردورزان، حامی ستمدیدگان و محرومان و پدر یتیمان و سرچشمه عدالت، حقیقت و امامت که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را به عموم آزادمردان جهان، مردم شریف شهر نازک علیاء  و خصوصاً پدران معظم شهیدان گرانقدر و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امید است با استعانت از خداوند منان، جامعه اسلامی با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام و ائمه اطهارعلیه السلام ، در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به محرومان و مستضعفان موفق و مؤید باشید.
علی پاشاپور
شهردار نازک علیاء

  نظرات