پیام تبریک شهردار نازک به مناسبت روز سربازان گمنام

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء – پاشاپور شهردار نازک علیاء با صدور پیامی فرارسیدن هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان عج را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ،علی پاشاپور با صدور پیامی فرارسیدن نیمه شعبان،هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان عج را تبریک گفت.متن کامل پیام شهردار نازک بدین شرح است:
از اصول بدیهی و پذیرفته شده در بین ملت ها و دولت ها،تاکید و توجه به نقش و اهمیت مقوله امنیت در توسعه و پیشرفت هرجامعه ای است و بین این دو،تعامل و ارتباط تنگاتنگ،پیچیده و دوسویه ای برقرار است.
در شرایط فعلی نیز صیانت از منافع ملی و ارزش‌های نظام اسلامی، حفظ انسجام و همبستگی ملی، مبارزه با تروریسم،فراهم کردن امنیت بعنوان بستری برای سرمایه گذاری و رونق اقتصادی و بالاتر از همه تامین امنیت ملت شریف و بیدار ایران اسلامی از مهم‌ترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
نامگذاری روز میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنام در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.وزارت خانه ای که براساس فرمایش مقام معظم رهبری به همت نیروهای باایمان، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگی برای انقلاب انجام داده است.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان عج از مساعی ارزنده، خدمات و مجاهدت های صادقانه و خالصانه این عزیزان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه تقدیر و تشکر کرده،امیدوارم با عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر (عج)، با پیروی از منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و پیگیری و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید همواره در برقراری نظم و امنیت پایدار در کشور سلامت و موفق و موید به تایید الهی باشند.

  نظرات