پیام تسلیت شهردار نازك علياء به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

 

علي پاشاپور، شهردار نازك علياء به مناسبت ایام سوگواری فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س) پیامی صادر کرد: به گزارش پايگاه اطلاع رساني شهرداري نازك علياء  متن پیام بدین شرح است:

السلام علیک ایّتهاالصدیقه الشهیده(س)

 بر حاشیه برگ شقایق بنویسید           گل، تاب فشار در و دیوار ندارد

 

 حضرت زهرا(س) بانویی فداکار بود که با شجاعت هر چه تمام در دفاع از حریم ولایت در مقابل دشمنان ولایت و امامت تا پای جان ایستاد و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکرد.

 

فاطمه زهرا (س) به جایگاه زن شکوه و منزلت بخشید و عفت و پاکدامنی را با استواری گسترانید تا امروز زنان مسلمان ميهنمان با الگوبرداري از اين بانوي بزرگوار، عزتمندانه در تمامي عرصه ها دوشادوش مردان در راستاي سربلندي و اعتلای ايران اسلامي و زن ايراني گام بردارند.

 

شهادت حضرت زهرا (س) تنها واقعه ی تاریخی نیست ، بلکه آموزه ای متعالی در باب ولایتمداری و دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی(ص) است .این ایام، فرصتی است برای تکریم وتعزیت بانویی که آب و آیینه معنا از او یافت.

 

اینجانب به نمایندگی از همکاران و تلاش‌گران عرصه خدمت رسانی در مجموعه شهرداری نازك علياء، فرارسیدن ایام غمبار فاطمیه و سالروز شهادت پاره تن پیامبر(ص) و اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و عموم شیعیان خصوصاً همشهریان ولایتمدار نازك علياء تسلیت عرض می نمایم.

 

 علي پاشاپور

شهردار نازك علياء

  نظرات