پیام تسلیت شهردار نازک علیاء بمناسبت شهادت شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ، مهندس علی پاشاپور با صدور پیامی شهادت دانشمند گرانقدر محسن فخری‌زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.

متن پیام شهردار نازک  به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

ترور ناجوانمردانه دانشمند گرانقدر دکتر محسن فخری‌زاده، چهره نخبه صنعت دفاع کشور بیانگر استیصال دشمنان نظام جمهوری اسلامی از اقتدار کشور عزیزمان بوده که در اوج درماندگی و بی‌منطقی با این جنایت چهره پلید خود را آشکار کرده‌اند.

این اقدام کوردلانه که نشانه‌های آشکار از دخالت دشمنان ایران اسلامی در آن مشاهده می‌شود، نشانه ضعف و زبونی عاملان این عمل تروریستی و درستی راه و مسیر نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آزمایشی دیگر برای جوامع بین‌المللی در محکومیت اقدامات تروریستی علیه مردم ایران است.

اینجانب شهادت این دانشمند مجاهد، فداکار و مدیر مومن، توانمند و لایق در صنعت دفاع کشور را به پیشگاه حضرت امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم شریف ایران به‌ویژه مردم شهید پرور شهر نازک ، جامعه علمی و دانشگاهی کشور و خانواده مکرم ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای روح این شهید والامقام وعالیقدر آمرزش و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز ایشان صبر و شکیبایی خواستارم.

  نظرات