پیام تسلیت شورای اسلامی شهر و شهردار نازک علیاء در پی درگذشت مدیر حراست فرمانداری ماکو

 

 

شهردار نازک  و شورای اسلامی شهر نازک علیاء ، در پیامی درگذشت “سلمان باقری اصل” مدیر حراست فرمانداری ماکو به علت بیماری کرونا را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ، مهندس علی پاشاپور در پیامی درگذشت “سلمان باقری اصل” مدیر حراست  فرمانداری نازک علیاء به علت بیماری کرونا را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم 
کل نفس ذائقه الموت ثم الینا ترجعون

در رهگذر عمر فرصت خدمتگذاری به مردم و پاسخگویی به مطالبات آنان وظیفه سنگینی است که بر دوش مسئولان می باشد و چه آسوده خاطر کسانی که در این مسیر دلاورانه، هوشیارانه و وظیفه مندانه کمر همّت بر رضای بندگان خداوند می بندند آنجا که فرشتگان آسمان و ملائک نیز غبطه بر چنین مردان آسمانی می خورند.

درگذشت نابهنگام سلمان باقری اصل از همکاران خدوم فرمانداری شهرستان ماکو که پیش از این نیز بخشدار ارجمند بخش ارس و معاون فرماندار پلدشت بوده است، در نتیجه ابتلا به ویروس کرونا غم و اندوهی جانکاه بر دل ها بر جای گذاشت، بی شک خدمات بی شائبه و تلاش شبانه روزی آن فقید سعید که سرمایه گرانبهای عمر عزیز خویش را در مسیر خدمت خالصانه و فداکارانه به مردم شریف شهرستانهای ماکو ، پلدشت و بخش ارس علی الخصوص شهر نازک علیاء مصروف داشته، باقیات الصالحات و برگ زرینی در پرونده آن انسان بزرگوار است، اینجانب از طرف خود و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نازک علیاء ، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به بازماندگان و مردم فهیم منطقه ماکو و پلدشت و بخش ارس برای این عزیز سفرکرده غفران الهی را طلب می کنم.

علاوه بر این قابل ذکر است در شرایطی که مقابله با بیماری کرونا نیاز به همراهی و مشارکت مردم جهت رعایت اصول بهداشتی و عدم تردد غیرضروری دارد، امید است که شهروندان با توجه به هشدارهای ارائه شده ضمن حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان، داغ فراغ عزیزان را بر دل هموطنان نگذارند.

مهندس علی پاشاپور                                                                                       اعضای شورای اسلامی شهر نازک علیاء
شهردار نازک علیاء                                                                                                

  نظرات