پیام تقدیر وتشكر شهردار نازک علیاء از حضور پرشور مردم ولایتمدارنازک در را هپیمایی روز جهانی قدس

پيام تقديرو تشكر شهردار نازک علیاء از حضور پرشور مردم ولایتمدارشهر نازک در راهپيمايي روز جهاني قدس
به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک علیاء ، مهندس پاشاپور شهردار نازک در پیامی از حضور پرشور و غرور آفرین مردم همیشه در صحنه شهرنازک در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
روز جهانی قدس یادآور تکلیف اسلامی وانسانی به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا با شرکت در این روز مهم انزجارخود را از رژیم صهیونیستی و حامیانش اعلام کنند. مردم مومن و روزه دار شهر نازک علیاء بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس حماسه ای دیگر آفریدند و ثابت کردند که با آگاهی و بصیرتی ستودنی در مسیر دفاع از حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین پایدار و استوارند . در این حضور حماسی همه اقوام ،اقشار و سلایق سیاسی, دوش به دوش هم فریاد الله اکبر, مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند و به دنیا این پیام را دادند که مبارزه با ظلم و تجاوز، هدف و آرمان مشترک همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان است . بی‌شک این خروش انقلابی که در لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری شکل گرفت برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار شهرنازک ثبت کرد، این حماسه آفرینی که نشان از عمق درک مردم این شهر دارد شایسته بالاترین تقدیرهاست .
اینجانب ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر، این حماسه آفرینی بزرگ را ارج نهاده و از همه آحاد مردم شهرنازک علی الخصوص مسئولین سختکوش، روحانیت جلیل القدر، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران ، ، دانش آموزان، فرهنگیان،کارگران و کشاورزان زحمتکش ، اصناف و بازاریان و سایر اقشار مردم همیشه در صحنه شهرنازک تقدیر و تشکر می نمایم. ان شاالله که این حضور و بیداری زمینه خروش جهانی انسانهای آزاده برای رهایی قدس شریف از چنگال غاصبان صهیونیستی گردد.
علی پاشاپور
شهردار نازک علیاء

  نظرات