پیام دعوت شهردار نازک علیاء برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شهردار نازک در پیامی شهروندان را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک ، مهندس علی پاشاپور شهردار نازک در پیامی شهروندان وفادار و همیشه در صحنه نازک  را به شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام  به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
دهه فجر، یادآور پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛ به رهبری امام راحل (ره)؛ بر نظام خودکامه و فاسد شاهنشاهی است. خیزشی مردمی، به منظور تبیین ظرفیت‌های مرد‌م‌سالارانه دین رهایی‌بخش اسلام، که الهام‌بخش و الگوی بیداری ملل کشورهای منطقه گردید و به آرزوهای دیرینه‌ی آزادی‌خواهی، استقلال‌طلبی و مردم سالاری ملت فرهنگ ‌مند ایران، جامه عمل پوشانید.
امروز در آستانه‌ی چهلمین سالگرد پیروزی این انقلاب شکوهمند، ملت بزرگ ایران و همه‌ی ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران با انگیزه و توانی مضاعف، ضمن بیعت دوباره با آرمان‌های آن رهبر فرزانه و نیز شهدا، ایثارگران و آزادگان گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، همت خود در پاسداری از دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس را به رخ جهانیان خواهند کشید و حماسه‌ی دیگری از اقتدار ایران اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.
اینجانب نیز با گرامی‌داشت یاد و خاطره آن روزهای خجسته و سرنوشت‌ساز، و نیز  نکو‌داشت این حماسه‌ی بزرگ، یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و شهدای جاوید را گرامی می‌دارم و به فداکاری‌های جانبازان، ایثارگران و آزادگان عزیز ارج می‌گذارم و از درگاه خداوند بزرگ، توفیق و سربلندی همه‌ی مردم ایران در پاسداری از ارزش‌های راستین انقلاب را مسئلت می‌نمایم و ضمن حضور در صف منسجم همشهریان فداکار و صبور، از همه‌ی مردم شریف شهر نازک  برای شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت می‌کنم.
        علی پاشاپور
       شهردار نازک
  نظرات