پیام شهردار نازک به مناسبت عید غدیر خم

به گزارش روابط عمومی شهرداری نازک ” علی پاشاپور ”  در این پیام آورده است:

رخداد غدير در ذي‌الحجه سال دهم هجري، تنها يك واقعه تاريخي نيست. غدير، تنها نام يك سرزمين نيست، يك تفكر است. غدير، سرچشمه هميشه جوشان ولايت است كه از سينه تفتيده  ((خم)) به جام محبت دوست‌داران پيامبر و خاندانش جاري است. نشانه‌اي است از تداوم خط نبوت، روز اكمال دين، اتمام نعمت و موجب خشنودي خداست. پيشوند غدير، رسالت است و پسوند آن، ولايت و امامت. غدیر روز تداوم رسالت محمد (ص) در ولایت علی(ع) و عید پیمان و عهد است.

رمز عید بودن غدیر، کمال دین و اتمام نعمت در سایه ادامه خط رسالت در شکل و قالب امامت است.

غدیر این عید بزرگ و این حادثه ، بهانه ای است برای تجدید میثاق با ولایت ، و بر ماست که پیمان خویش را با مسیر و جریان ولایت تجدید نموده و امروز که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت مرجع عالیقدر و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است ، تجدید بیعت خود را در اطاعت از رهنمودهای و فرمایشات معظم له اعلام داشته و پیمان می بندیم که با عزمی راسخ تر از پیش در راه تحقق آرمانهای والای این نظام مقدس گام نهیم.

اینجانب با تبریک این عید بزرگ و خجسته به عموم مسلمین به ویژه مردم شریف و متدین شهرنازک  ، موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدا، با بهره گیری از آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

  نظرات