پیام شهردار نازک علیاء به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

پیام شهردار نازک علیاء به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

شهردار نازک به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک  ، مهندس علی پاشاپورشهردار نازک علیاء با صدور پیامی ۱۲ بهمن ماه آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت.

متن پیام شهردار نازک  به شرح زیر می باشد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

جاءَ الحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ إنَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقاً ( سوره مبارکه اسراء ، آیه  شریفه ۸۱ )

۱۲ بهمن ماه در سالنامه رسمی کشور، یادآور عظمت، اقتدار و حماسه ملتی است که در پی مجاهدت ها و مبارزه علیه جهل، استبداد، خودکامگی و وابستگی با پیروی قاطعانه از رهنمودهای معمار کبیر انقلاب– حضرت امام خمینی(رحمة الله علیه) – بذر امید و بیداری را در دل آزادی خواهان و عدالت طلبان خسته از ظلم و ستم در سراسر جهان بارور نمودند.

انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوه‌مند حماسه و سرافرازی ملتی است که غریو آزادی خواهی و استقلال طلبیشان در اذهان آزادگان و مستضعفین جهان طنین‌ انداز شد و به الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم مبدل گردید و توانسته ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادیخواهی خود را در سراسر ملل تسری بخشد. تجدید حیات ملت ایران به رهبری امام خمینی (رحمة الله علیه) در پرتو آموزه های حیات بخش دین مبین اسلام و فرهنگ عاشورایی روح تازه ای در کالبد ملت دمید و امروز به مدد آن روح قدسی و منویات نائب برحقش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسیم روح بخش آن وجدان بیدار ستمدیدگان عالم را نوید رهایی و تعالی می بخشد. بی گمان در بهار چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد عزت و اقتدار روز افزون ایران اسلامی هستیم و رویدادی که به مدد ولایتمداری، بصیرت، خود باوری، تعهد و تدین بر این سرزمین ولایی، فروزان شده است. چهل و سومین سال استقامت و پایمردی مردم ایران نشان دهنده روحیه استکبارستیزی این ملت همیشه در صحنه است که با وجود انواع توطئه ها، از عرصه های سخت تا نرم و حتی جنگ اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه هژمون منحوس سلطه؛ همواره با صلابت از قبل پای آرمان های رفیع انقلاب ایستاده اند و ارزش های اصیل آن را صیانت و حراست نموده و می نمایند. امروز بیشتر از هر زمانی مسئولان مکلف هستند با تداوم راه و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی که به مدد خون هزاران شهید گلگون کفن و استقامت و ایثارگری های بی شائبه آحاد مردم در پرتو نصایح و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) محقق گردیده را نصب العین قرار داده و بیرق برافراشته این نظام را به دستان مبارک حضرت ولیعصر (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) بسپارند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر به آحاد مردم فهیم ایران به ویژه مردم سختکوش، شریف ، انقلابی و شهید پرور شهر نازک از همگان دعوت می نمایم در اهتمامی عام نسبت به گرامیداشت این ایام فرخنده و برگزاری هرچه با شکوه تر جشن ها و آیین های مناسبتی این ایام سرنوشت ساز در محوریت با جهاد تبیین و در پیوند با گام دوم انقلاب با تمتع از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مشارکت، همکاری و همیاری مستحسن محقق فرمایید.

  نظرات