پیام شهردار نازک علیاء به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

شهردار نازک علیاء به مناسبت فرارسیدن چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد و از هم‌ همشهری ها و کارکنان شهرداری برای حضور در راهپیمایی حماسه ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء، شنبه مورخ ۲۱ بهمن‌ماه علی پاشاپور به مناسبت فرارسیدن چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد و از همشهری ها و کارکنان شهرداری برای حضوری باشکوه در راهپیمایی حماسه ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن و راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی و اقتدار ملت ایران است. به فرمودۀ «رهبر معظم انقلاب»

دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲ بهمن، یادآور مجاهدت و ایثار ملت رشید ایران و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل عظیم‌ الشأن حضرت امام خمینی «قدس سره» و جانفشانی شهیدان سرافراز این سرزمین است.

دهه‌ فجر، شکستن حصر وابستگی کشور به بیگانگان و نوید بخش صبح امید برای مظلومان و طلوع خورشید استقلال و آزادی در این سرزمین است؛ یوم‌الله ۲۲ بهمن روز شکست استکبار جهانی در برابر اراده و قدرت ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان است

مردم سلحشور نازک علیاء و ملت شریف ایران اسلامی در چهل و پنجمین بهار انقلاب همانند سال‌های گذشته با حضور چشمگیر، آگاهانه و با بصیرت خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اوج ارادت و دلبستگی خود به امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام جمهوی اسلامی را به رخ دنیا خواهند کشید و نشان می‌دهند در راستای حفظ و حراست از دستاوردها و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر این سرزمین از دوران انقلاب و دفاع مقدس گرفته تا شهدای مدافع حرم، امنیت و سلامت از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

اینجانب از عموم مردم شهر برای حضور در حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نموده و امیدوارم این وظیفه و عبادت بزرگ مورد عنایت حضرت ثامن الحجج علیه آلافُ التَّحِیَّهِ وَ الثَّناءِ و مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد.

علی پاشاپور
شهردار نازک علیاء

 

  نظرات