پیام شهردار نازک علیاء به مناسبت ۹ دی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء : علی پاشاپور شهردارنازک در پیامی فرا رسیدن ۹ دی روز تجدید میثاق هوشمندانه ملت ایران با ولایت فقیه را تبریک گفتند .

 

 

 

 

 

 

 

متن پیام ایشان به شرح ذیل است :

حماسه بزرگ ۹دیماه ۱۳۸۸ ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار ایران در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی است، حرکتی مومنانه و عالمانه در مقابل توطئه های خطرناک و فتنه آفرینانی بود که توسط دولتهای استکباری و صهیونیستی مورد حمایت و مدیریت قرار می گرفت و ملت فهیم و آگاه ایران با حضور تاریخی خود با آرمانهایی برگرفته از اسلام ناب و با ایستادگی براصول و ارزشهای انقلابی صحنه شکست و رسوایی را برای دشمنان قسم خورده  ایران اسلامی رقم زد.
بی شک رهنمودهای مقام معظم رهبری درمدیریت، روشنگری و شناخت صحیح از استراتژی دشمن به همراه حضور با بصیرت امت ولایتمدار از عوامل اصلی شکست و رسوایی فتنه بود که در نهم دیماه ۸۸ نشان دادند مردم و حکومت در این سرزمین در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحدهستند.
اینجانب از طرف خود و مجموعه بزرگ شهرداری شهر نازک  فرا رسیدن ایام خاطره انگیز نهم دی ماه ۱۳۸۸ که حماسه ای بزرگ در راه تجدید میثاق هوشمندانه ملت ایران با ولایت فقیه بوده را به محضر همه هموطنان به ویژه شهروندان ولایتمدار شهر نازک علیاء تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

  نظرات