پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و روز سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

پیام تبریک شهردار نازک علیاء به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و روز سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء ، مهندس علی پاشاپور ، با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت حضرت  مهدی عجل الله تعالی و فرجه الشریف و روز سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی و فرجه را تبریک گفت.

متن پیام شهردار نازک به شرح زیر می باشد:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ (آیه شریفه ۵ سوره مبارکه قصص)

نیمه شعبان، روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان نبوی و فرخنده ترین روز خلقت است. روزی است که دیده گان جهانیان به جمال سرو زیبای آفرینش و یوسف بی بدیل فاطمی روشن می شود. سلام‌ بر مهدی موعود عجل الله تعالی و فرجه الشریف ، سلام بر خورشید جان ها و امید انسان ها، که با آمدنش امید به برپایی عدل و داد در دل و جان شیفتگان شیدای حضورش، حیاتی پویا می یابد. سلام بر یگانه منجی عالم بشریت که وجود مطهرش فرجام ی است بر رفع ظلم ظالمان و ستم ستمگران و به برکت حضورش زمین و زمان تطهیر و مقوله عدل و داد در معنای تام محقق می گردد. سلام بر یادگار پیامبران، جوهر دین و فروزش یقین که امید ظهورش غبار غم ها و نا امیدی ها را از دل شیفتگانش می زداید. همانکه دیده‌ مشتاقان‌ در انتظار مقدمش‌ به‌ راه‌ دوخته‌ و جان‌ عشاق دلباخته‌، در آتش‌ هجرانش ناآرام و سوخته است.

در آستانه سالروز میلاد، عطر خوش گل نرگس در فضای ایران اسلامی و استان شهیدپرور و فرهنگ آفرین اصفهان آکنده شده و مشام منتظران را به دم مسیحاییش متبرک و معطر ساخته است. خالصانه ترین درودها و تقدیس ها به ذات اقدس کبریایی حضرت احدیت می فرستیم که فرصتی مجدد عنایت فرمود تا در دولت مردمی سیزدهم در پیروی از منویانت داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با همتی مضاعف در پیوند با اهداف متعالی بیانیه سرآمد گام دوم انقلاب اسلامی بتوانیم زمینه ساز واقعی حضور حضرتش شویم .

اینجانب خجسته میلاد با سعادت مسیح آخرالزمان، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، امام المبین، حضرت حجت بن الحسن العسکری ارواح العالمین له الفداء را به عموم مسلمانان و شیعیان جهان به ویژه مردم متدین و ولایتمدار استان اصفهان و همه منتظران آن حضرت در سر تا سر عالم تبریک و تهنیت عرض نموده همچنین  این ایام را که به هفته وزارت اطلاعات و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز نامگذاری شده به مجموعه خدوم، هوشیار این مجموعه فهیم و دور اندیش که همواره با مجاهدت، تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بسترساز امنیت برای ایجاد رشد و توسعه ایران اسلامی بوده اند  شادباش عرض نموده و از ایزد منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نمایم.

مهندس علی پاشاپور

شهردار نازک علیاء

  نظرات