پیام تسلیت شهردار نازک علیاء در پی شهادت ۸ تن از مرزبانان دلاور ایران اسلامی در چالدران

مهندس علی پاشاپور درپیامی شهادت ۸ تن از مرزبانان دلاور ایران اسلامی در چالدران را تسلیت گفت .
متن پیام :

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

شهادت مظلومانه و جانسوز ۸ تن از فرزندان رشید و شجاع ملت ایران که در اقدامی تروریستی به دست اشرار مسلح در منطقه مرزی چالدران به لقاء الله شتافتند، ملت ایران را داغدار کرد. ملت قدرشناس ایران همواره از مرزبانان غیور و فداکار خود که در راه تأمین امنیت و آرامش هموطنان شان از جان عزیز و خون پاک خود گذشتند با بزرگی و افتخار یاد خواهد کرد.
تروریست های وابسته و مزدوران وطن فروش بدانند که نمی توانند با انجام این دست از اقدامات ضد انسانی و خائنانه در عزم استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم و شرارت خللی وارد کنند و بدون تردید مرتکبین این جنایت غیر انسانی و نفرت انگیز را به سزای اعمال ننگین شان می رساند.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به  محضر  رهبر معظم انقلاب، خانواده های داغدار این عزیزان، همه آحاد ملت بزرگوار و صبور ایران، و همچنین خانواده ی شهید مهدی حسین زاده و  تمام همشهریان انقلابی و ولایتمدار شهر نازک تسلیت و تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای شهدای این حادثه غمبار علو درجات و حشر با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) و برای خانواده های عزادار و بزرگوار این عزیزان صبر و اجر مسألت دارم.
علی پاشاپور
شهردار نازک

  نظرات