پیام دعوت شهردار نازک علیاء به مناسبت روز جهانی قدس

شهردار نازک علیاء در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و دعوت عموم مردم به شرکت پر شور در راهپیمایی این روز، اظهار کرد: شهادت مظلومانه مقداد مهقانی نشانگر اوج مظلومیت جمهوری اسلامی و تمامی آزادی خواهان جهان در مقابل ظلم و ستم رژیم جنایکار صهیونیستی است که با حمایت اربابان امریکایی خود از هیچ اقدام ضد بشری ، پرهیز نمی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نازک علیاء متن کامل پیام مهندس علی پاشاپور به مناسبت روز جهانی قدس به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم 

بی تردید نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی رحمه الله علیه اقدامی بی بدیل در حمایت از ملت های مستضعف و مظلوم در سراسر جهان بود.

پشتیبانی از مردمی که با دست خالی در مقابل رژیمی که از حمایت ابرقدرتها برخوردار است و در مسیر دستیابی به اهداف سلطه جویانه ی خود از هیچ جنایتی فروگذار نمی کند، نشانه درایت و  هوشمندی بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی بود.

مقام معظم رهبری مدظله العالی نیز در آخرین فرمایش خود در جمع کارگزاران نظام فرمودند : “مقامات خودشان (رژیم صهیونیستی )به طور مرتّب و پی‌درپی هشدار میدهند که فروپاشی نزدیک است، ما به هشتاد سالگی نمی رسیم. ما گفتیم «بیست‌وپنج‌سال دیگر را نمی‌بینید»، خودشان عجله کردند، زودتر میخواهند [از بین بروند] و البته قدرت گروه‌های فلسطینی در مقایسه‌ی با گذشته نمیشود گفت چند برابر، [بلکه] شاید ده‌ها برابر شده است.”

آنچه مسلم است بنا به فرمایش رسول مکرم اسلام “ممکن است حکومتی با کفر باقی بماند ولی با ظلم باقی نمی ماند” و بنا به درایت امامین انقلاب اسلامی که الگویی در جهان امروز برای حمایت از مظلومان و مستضعفان هستند، امیدواریم هرچه زودتر شاهد نابودی این رژیم جعلی، کودک کش، جنایت کار و عامل تفرقه و نفاق در دنیا باشیم.

مردم ایران اسلامی در حالی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به استقبال روز جهانی قدس می روند که طی روزهای اخیر شهید بزرگوار میلاد حیدری و مقداد مهقانی را که بر اثر بمباران رژیم جنایکار صهیونیستی در کشور سوریه به شهادت رسید ، تشییع کرده اند.

شهادت مظلومانه میلاد حیدری و مقداد مهقانی نشانگر اوج مظلومیت جمهوری اسلامی و تمامی آزادی خواهان جهان در مقابل ظلم و ستم رژیم جنایکار صهیونیستی است که با حمایت اربابان امریکایی خود از هیچ اقدام ضد بشری ، پرهیز نمی کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر خصوصا شهدای شهر نازک و شهدای مدافع حرم مدافع حرم  از تمامی مردم شریف ، قدرشناس و روزه دار شهر نازک دعوت می نمایم تا روز جمعه در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس حضور پرشور یابند، تا به یاری خدای متعال شاهد آزادی هر چه سریعتر مردم مظلوم فلسطین و تمامی ملت های رنج کشیده و در بند دنیا بوده و اهتزار پرچم عدالت و آزادی منجی عالم بشریت را در سراسر جهان شاهد باشیم

 

علی پاشاپور

شهردار نازک علیاء

  نظرات