پیام تبریک شهردار نازک به مناسبت روز بازنشستگی

شهردار نازک ، روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به بازنشستگان تبریک گفت. متن این پیام تبریک بدین شرح است:

بنام او که رحمان و رحیم است

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست، زندگی چون پیچکی بی انتهاست…

سلام و درود فراوان بر بازنشستگان و غرور آفرینانی که در کمال صداقت و عشق خدمت به مردم شریف ایران سی سال از بهترین روزهای زندگی خود را در سنگر خدمت سپری کردند و در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خالصانه کار کردند و از جان مایه گذاشتند.

سخن گفتن و تقریر کلام از ارزش سالیان متمادی فعالیت سازنده شما عزیزان آسان نیست و دشواری آن فزون. آن گاه که به یاد می آوریم حداقل بخشی از دوران اشتغال شما عزیزان را که با شرایط دشوار کاری در سالیان پیش که موجب پیش۱رفت و تعالی کشور و شهرمان شده اید ، جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

بر این باورم که بازنشستگی فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی دیگر است، امیدوارم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد و در سایه سار امن الهی وجود ارزشمندتان همچون گذشته با تدبیر هدفمند و هوشمندانه و اقدامات مسئولانه پاسخگوی آرمان های این مرز و بوم باشد.

بدینوسیله از تلاش های ارزنده شما که طی سال های خدمت خود، همواره خدمت به خلق را سرلوحه ی امور قرار دادید، تقدیر و تشکر نموده، ضمن آرزوی ایامی خوش در کنار عزیزانتان، از درگاه خداوند متعال ،  سعادت و سربلندیتان را خواستارم  .

  نظرات